english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Cieszyn

Dane teleadresowe:
Parafia Ewangelicko-Augsburska
w Cieszynie
Pl. Kościelny 6    
43-400 Cieszyn

cieszyn@luteranie.pl

strona www parafii Cieszyn

Filiały:
Bażanowice - Kościół św. Trójcy
ul. Kościelna 6

nabożeństwa:
Niedziela - 8:30
Wigilia - 22:00
Boże Narodzenie - 9:00
Wielki Piątek - 16:00  
Wielkanoc -  9:00

Gumna 33 - Kaplica Ewangelicka

nabożeństwa
Niedziela - 10:00
Boże Narodzenie - 9:00
Wielkanoc - 10:00

Hażlach - Kościół Ewangelicki
ul. Spokojna 6

nabożeństwa
Niedziela - 10:00
Wigilia - 16:00
Boże Narodzenie - 10:00
Wielki Piątek - 16:00
Wielkanoc - 10:00

Krasna - Kaplica ewangelicka
ul. Bielska

nabożeństwa
Niedziela - 8:00

Marklowice - Kościół Ewangelicki
ul. Frysztacka

nabożeństwa
Niedziela - 10:00
Boże Narodzenie - 9:00
Wielki Piątek - 16:00
Wielkanoc - 9:00

Ogrodzona - Kościół Ewangelicki

nabożeństwa
Niedziela - 8:30
Boże Narodzenie - 9:00
Wielki Piątek - 17:00
Wielkanoc - 9:00

Puńców - Kościół Jana Chrzciciela 
ul. Szkolna 1

nabożeństwa
Niedziela - 10:00
Boże Narodzenie - 5:00 (Jutrznia)
Wielki Piątek - 17:00
Wielkanoc - 10:00

Zamarski - Kościół ap. Piotra i Pawła
ul. Cieszyńska 88

nabożeństwa
Niedziela - 10:00
Boże Narodzenie - 9:00
Wielki Piątek - 18:00
Wielkanoc - 9:00
 
 
Nabożeństwa:
Ewangelicki Kościół Jezusowy

Niedziela - 8:00, 10:00

Wigilia - 16:00
Boże Narodzenie - 5:00 (Jutrznia), 9:00

Wielki Piątek - 9:00, 17:00
Wielkanoc - 5:00 (Jutrznia), 9:00


Duszpasterze:
ks. Janusz Sikora - proboszcz
janusz.sikora@luteranie.pl

ks. Tomasz Chudecki - proboszcz pomocniczy
tomasz.chudecki@luteranie.pl

ks. Dariusz Madzia - wikariusz
dariusz.madzia@luteranie.pl

ks. Łukasz Gaś - wikariusz
lukasz.gas@luteranie.pl

ks. Marcin Podżorski  - wikariusz
marcin.podzorski@luteranie.pl

dk. Joanna Sikora - diakon
joanna.sikora@luteranie.pl

dk.  Beata Janota - diakon
beata.janota@luteranie.pl