20-lecie Zespołu CME

Zbiórka na urodzinowy koncert.

Centrum Misji i Ewangelizacji planuje uczcić 20-lecie Zespołu CME. Z tej okazji uruchomiono zbiórkę pieniężną, dzięki której każdy może przyczynić się do organizacji urodzinowego koncertu „20 + 1” oraz płyty jubileuszowej zespołu. Warto wziąć udział w tej akcji, bo to wsparcie dla młodych, utalentowanych ludzi, których pasja muzyczna poruszyła niejedno serce…

20-lecie Zespołu CME (które przypadło w „covidowym” 2020 r.) chcemy uczcić urodzinowym koncertem i płytą z udziałem Silesian Art Collective w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie 28 listopada 2021 roku.

Zespół tworzą utalentowani młodzi wolontariusze, powstał on w 2000 roku jako odpowiedź na rosnące potrzeby Kościoła luterańskiego w Polsce w zakresie oprawy muzycznej i prowadzenia śpiewu w trakcie ogólnopolskich, lokalnych i międzynarodowych imprez, wydarzeń i nabożeństw o charakterze misyjnym.

Z okazji 20+1!, a przez to również chęci wsparcia członków zespołu, planujemy zorganizowanie koncertu, który zostanie zarejestrowany i wydany w formie płyty CD oraz klipów wideo na portalu YouTube. Aby uświetnić ten występ chcemy, by został on wykonany z towarzyszeniem znakomitej orkiestry, Silesian Art Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha, śląskiego kompozytora i aranżera, który od lat jest przyjacielem Zespołu CME i profesjonalnie wspiera jego działania.

Pragniemy, aby koncert oraz płyta, podobnie jak cała działalność Zespołu CME były świadectwem wiary oraz motywacją do rozwoju – ukierunkowanego wykorzystywania Bożych darów, zasobów i dzielenia się swoją pasją życia dla Chrystusa z innymi.

Bądźmy hojni dla tego przedsięwzięcia – dla młodych!