english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Akcja Bieszczady

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Dzięgielowie już czwarty raz pragnie zorganizować kolonie dla dzieci z najuboższych rodzin z terenu Bieszczadów, jednego z najbiedniejszych regionów Polski. Celem kolonii jest zapewnienie wypoczynku dla często zaniedbanych, niedożywionych, z deficytem emocjonalnym i uczuciowym oraz duchowym dzieci. Celem pobytu jest również czasowa zmiana ich otoczenia, warunków życia i wyżywienia. Ponadto pragniemy dzieci obdarzyć wyprawkami szkolnymi i podarować ubrania, buty, itd. Poraz pierwszy jest też możliwość dzięki sponsorowi przeprowadzić wszystkim dzieciom badanie wzroku i wyposażyć ich w miarę potrzeby we właściwe okulary.

   
Kolonie odbędą się w terminie 13 - 20 sierpnia 2006 w Domu Gościnnym w Istebnej. Koszty kolonii pokrywane są z ofiar, darowizn i sponsorów. Na koszt składa się transport z Bieszczadów, wyżywienie, nocleg, atrakcje na miejscu, materiały do prowadzenia obozu w ciekawy sposób (gry , zabawy, prace plastyczne...).

 

Zwracamy się więc z prośbą o wsparcie finansowe naszej akcji. Każda ofiara przyczyni się do wypoczynku dzieci z Bieszczadów i będzie wyrazem naszej chrześcijańskiej wiary , która jest czynna w miłości Pana Jezusa. W imieniu dzieci bieszczadzkich i organizatorów - dziękujemy.

 

Informacje: dziegielow@luteranie.pl
 
Konto Parafii w Dzięgielowie:

  

Parafia Ewangelicko-Augsburska

43-445 Dzięgielów, ul. Słoneczna 30

67 8113 0007 2001 0005 8391 0001

z dopiskiem "Bieszczady ".