english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie

W niedzielę 20 sierpnia, nabożeństwem w kościele rozpoczął się Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie, w czasie którego kazanie wygłosił ks. bp Ryszard Borski. To już dziewiąty tydzień na Mazurach. Tym razem, tak jak i wcześniejszym tygodniom w Dzięgielowie i Zelowie, towarzyszy hasło "Wątpić i zdziwić się".

 

 

Od początku swojego istnienia TE to podwójna forma wakacyjnego wypoczynku – obóz młodzieżowy oraz konferencja o charakterze ewangelizacyjnym. Przez cały tydzień w programie m.in.: wykłady, śpiew, seminaria, warsztaty, ewangelizacje i koncerty. Do dyskusji o życiu z Bogiem i spotkaniach, które zmieniają ludzi w czasie wykładów będzie mówić ks. Michał Walukiewicz. Po południu, ewangelista, ks. Bogdan Wawrzeczko, odpowie na kilka trudnych pytań związanych z wiecznością.

 

 

Dla dzieci, przez grupę wolontariuszy pod kierownictwem małżeństwa misjonarzy z Centrum Misji i Ewangelizacji - Moniki i Roberta Cieślarów - został przygotowany także specjalny program. Na placu, za budynkami parafialnymi i kościołem, gdzie stoją już dwa namioty, w których odbywają się prawie wszystkie punkty programu, ustawiono także Bibliobus z wystawą o Biblii i miejscem zabaw dla najmłodszych. Tydzień potrwa do 27 sierpnia. Zapraszamy do galerii TE na cme.org.pl i słuchania wybranych punktów programu na żywo w Internecie na www.sluchaj.cme.org.pl

 

 

Jeżeli coś Cię szczególnie zainteresuje, co dotyczy TE Mrągowo 2006, chcesz się podzielić swoimi uwagami - napisz na adres: mragowo@cme.org.pl - po tygodniu odpowiemy na twojego e-maila.