english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Nabożeństwa radiowe w Wielki Piątek

W Wielki Piątek zapraszamy do wysłuchania luterańskich nabożeństw, nadawanych w ogólnopolskim programie radiowym oraz rozgłośniach regionalnych i poprzez sieć internetową. Transmisje trzech nabożeństw radiowych rozpocznie się o godz. 15.05 (Opole), 17.05 (Czeski Cieszyn) i 18.00 (Golasowice). Oprócz tych nabożeństw, nadawanych też przez internet, będzie można również wysłuchać (i obejrzeć) nabożeństwa emitowane w internecie z kościołów w Wiśle Malince (10.15 i 17.15) i Cieszynie  (9.00 i 17.00). 
       
 
W programie regionalnym Radia Plus Opole retransmisja luterańskiego nabożeństwa wielkopiątkowego rozpocznie się o godz. 15.05. Radio Plus Opole nadaje na fali UKF 107,9 Mhz i jest słyszalne w województwie opolskim. Programy tego radia są również osiągalne przez internet. Szczegóły: Słuchaj Radia Plus Opole. 
 
 
W ogólnopolskim Programie II Polskiego Radia, nadawanym na falach UKF (zobacz: częstotliwości lokalne PR 2), będzie można wysłuchać nabożeństwa z kościoła luterańskiego w Golasowicach na Górnym Śląsku. Retransmisja nabożeństwa rozpocznie się o godz. 18.00.
  
Nabożeństwo powyższe będzie można również usłyszeć w sieci internetowej pod adresem radiowej Dwójki: Serwer Polskiego Radia lub Serwer iTVP.
   
Programu II Polskiego Radia można słuchać również za pośrednictwem CYFRY+. 
  
Wcześniej, o godz. 17.05 będzie można również usłyszeć na falach regionalnej rozgłośni Polskiego Radia - Radio Katowice retransmisji nabożeństwa z kościoła ewangelickiego Ap. Piotra i Pawła w Czeskim Cieszynie.
   
Radio Katowice nadaje na falach UKF 102,2 MHz (Katowice), 103,00 MHZ (Bielsko Biała), 98,40 MHz (Częstochowa), 97,00 MHz (Racibórz). Zasięg radia to województwo śląskie, tereny graniczne sąsiednich województw oraz przygraniczne rejony Czech (Zaolzie) i Słowacji. 
 
Radio Katowice nadaje również przez internet: Radio Katowice on-line.
 

   
Nabożeństwa osiągalne w sieci internet:
 

Nabożeństwa z Wisły Malinki można znaleźć pod adresem: 
  

AUDIO:
lepsza jakość - 128 kbps, 50 slotów - http://www.shout.radyjko.de:9500/listen.pls  

gorsza jakość - 48 kbps, 25 slotów - http://www.shout.radyjko.de:9370/listen.pls  

VIDEO:
160 kbps - http://www.shout.radyjko.de:8500/listen.pls  
  
Szczegóły: http://www.malinka.org.pl//wydarzenia.html  
 
Nabożeństwa z Cieszyna osiągalne są natomiast na stronie:
 
http://server1.xpx.pl:9130/listen.pls - audio oraz 
http://www.pea.xpx.pl/Radio.htm  - video (szczegóły: www.luteranie.pl/cieszyn).
 
 
Zapraszamy do słuchania!