english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Nowa płyta chórku dziecięcego z Wisły

Niedziela 7 października 2007 r. obfitowała w wislańskiej parafii w podniosłe wydarzenia. Oprócz nabożeństw z udziałem gości z Ostojičewa, odbył się również koncert promujący nową płytę CD naszego chórku parafialnego.
 

 
Już od godziny 15:30 kościół w Wiśle wypełniał się ludźmi, którzy przyszli posłuchać radosnych pieśni w wykonaniu dzieci. Nowa płyta nosi nazwę „Jestem szczęśliwy!!!”.
  
Szczęściem tym dzielili się właśnie nasze dzieci, których niczym nieskrępowana radość była widoczna w żywym śpiewie. Prowadzący chórek dołożyli wszelkich starań, aby koncert był wielką ucztą dla ucha i serca. Po zakończeniu każdej z trzech części koncertu zebrani oklaskami nagrodzili wykonawców. Słowa pozdrowienia i podziękowania skierował do chórku obecny na koncercie wraz z małżonką Biskup Diecezji Cieszyńskiej, bp Paweł Anweiler.
 

 
Wielkie podziękowania należą się również sponsorom, bez których wydanie płyty byłoby bardzo trudne. Podczas koncertu każdy z nich otrzymał egzemplarz promocyjnej płyty wraz z piękną różyczką, którą wręczali mali chórzyści.
 

 
Płytę CD można nabyć w kancelarii parafialnej w Wiśle Centrum w cenie 15 zł. Szczegóły pod tel. 33 8552490 lub wisla@luteranie.pl. Zachęcamy do zakupu.