english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Nowości w Wydawnictwie Warto

Ukazał się nowy numer czasopisma „Warto”. Tematem przewodnim numeru jest dziecko. Autorzy dzielą się własnymi doświadczeniami, obserwacjami, przemyśleniami – to dziecko z perspektywy i przeżywane przez dorosłego. Warto przeczytać!

W sprzedaży kolejny numer czasopisma „Blisko” z tekstami, pytaniami i myślami na drugi kwartał 2007 roku. Studiowanie Biblii z „Blisko” to systematyczność i odpowiedzialne prowadzenie w odkrywaniu, przeżywaniu i zastosowaniu Bożego słowa w codziennym życiu. Dobrze rozpoczynać każdy dzień od bycia blisko Boga!

W ofercie Wydawnictwa „Warto” można znaleźć materiały, przygotowane z myślą o rekolekcjach pasyjnych w oparciu o fragment 1 Listu św. Jana 4,7-21, zatytułowane „Bóg, ja i ty. O miłości, która zmienia.”. Pozycja ta zawiera informacje ogólne dotyczące trzech tematów spotkań, komentarz dla prowadzącego, scenariusze trzech spotkań dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i ponadgimnazjalnych, pomoce przydatne w realizacji programu oraz aneks z płytą CD. Nowość stanowią studia biblijne dołączone do każdego tematu, które można wykorzystać w pracy ze starszą młodzieżą i dorosłymi. Niezbędny dla każdego prowadzącego rekolekcje!

Materiał może zostać wykorzystany także w innym czasie, podczas spotkań w każdej parafii.