english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Misyjny Klub Mężczyzn

Dnia 17 lutego 2008 r. w sali Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Pabianicach odbyło się spotkanie Misyjnego Klubu Mężczyzn z żonami. Klubowicze spotykają się co pewien czas na śniadaniach, które wspólnie przygotowują, ale śniadanie jest tylko pretekstem do rozmowy o służbie w Królestwie Bożym, o ewangelizacji i świadectwie.
 
Członkowie i sympatycy Misyjnego Klubu Mężczyzn mieszkający na co dzień w Łodzi, Łasku, Zelowie, Pabianicach , Bełchatowie, Ozorkowie, Zgierzu. Należą do Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, Ewangelicko-Reformowanego i Rzymskokatolickiego. Ostatnie spotkanie zgromadziło 19 uczestników, którzy zapoznali się z ideą ewangelizacji ProChrist 2008 w Katowicach od 6 do 13.04.08., przygotowaniami do Tygodnia Ewangelizacyjnego w Zelowie 20-27.07.2008 r.
 
Lider MKM diakon Paweł Gumpert poprowadził studium Słowa Bożego na temat : „Nie bój się...”
 
Oczywiście była wspólna agapa, przy pysznych ciastach przyniesionych przez uczestników. Na zakończenie rozmawialiśmy także o możliwości zorganizowania spotkań dla młodych małżeństw lub osób zaręczonych. Spotkanie zakończyliśmy społeczną modlitwą.
 
JM-U