english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Podróż do Złotego Miasta

Książka nie tylko dla dzieci

Choć Dzień Dziecka obchodzimy zaledwie raz w roku, to przecież nie powód, by każdy kolejny dzień nie nosił znamion tego święta. Dobrze jest czasem łamać konwencję, także po to, by, przez całe życie, pielęgnować w sobie dziecko. Takie spojrzenie na sprawę zdaje się mieć Wydawnictwo WARTO, które przez dwa dni, 31 maja i 2 czerwca, „świętowało” wraz z dziećmi, serwując im czekoladę na gorąco, niespodzianki i oferując wyjątkowe zakupy. W przygotowanej specjalnie z tej okazji ofercie można było znaleźć książkę Karoliny Rusz „Podróż do Złotego Miasta”. Książkę nie tylko dla dzieci, czy nastolatków, ale i tych, którym wciąż bliskie jest dzieciństwo.Autorka przedstawia w niej historię rodzeństwa, które wyrusza w podróż życia, odkrywając świat o innym wymiarze. Bohaterowie przechodzą przez krainy, w których mieszkają tajemnicze siostry, by dojść do celu swej podróży… A wszystko zaczęło się od przyjazdu kuzyna i zmiany w jego osobistym życiu.

Czy to nie brzmi intrygująco? Książka wywrze z pewnością wrażenie nie tylko na młodszych odbiorcach. Nowatorskie ilustracje Sylwii Trzosek-Szabó będą jej dodatkowym atutem, docenionym i przez nieco starszych czytelników.

Nowa pozycja wydawnictwa WARTO jest dostępna w księgarni WARTO w Cieszynie, ul. Wyższa Brama 29, oraz w sklepie internetowym www.warto.com.pl.

gglajcar