english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie

11. Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie to propozycja zarówno dla dzieci, młodzieży, rodzin z dziećmi, jak i starszych. To jedyna taka akcja na Mazurach. Położenie namiotu – nad jeziorem Czos, gwarantuje skuteczne połączenie studiowania Słowa Bożego i refleksji nad problemami współczesnego człowieka z aktywnym wypoczynkiem i relaksem w pięknym otoczeniu.

Tegoroczny tydzień oferuje uczestnikom program, w którym znajdą zarówno: wykłady, seminaria, warsztaty i spotkania ewangelizacyjne. Wieczory upłyną w atmosferze filmowo-koncertowej. W czasie wykładów i spotkań ewangelizacyjnych organizatorzy przewidzieli także specjalny program dla nastolatków i dzieci.

Grono mówców i prowadzących poszczególne punkty programu składa się z rodzimych księży i osób działających w kościele. Wykładowcą będzie ks. Adam Podżorski – proboszcz parafii w Skoczowie, wykładowca Nowego Testamentu w Szkole Biblijnej CME w Dzięgielowie. Tematyka wykładów będzie dotyczyć postaci z Dziejów Apostolskich. Zaś podczas spotkań ewangelizacyjnych, o tym, co jest istotą życia człowieka, wartościach nieprzemijających, problemach dnia codziennego będzie mówił ks. Andrzej M. Wójcik – wikariusz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Gliwicach.

Tydzień Ewangelizacyjny organizowany jest we współpracy z Parafią Ewangelicko-Augsburską w Mrągowie oraz Diecezją Mazurską naszego Kościoła.

Wszyscy, którzy nie zawitają do Mrągowa, będą mieli okazję skorzystać z oferty Wydawnictwa WARTO, które przygotuje płyty CD z nagraniem wykładów i spotkań ewangelizacyjnych. Nabyć je będzie można już we wrześniu w sklepie internetowym www.warto.com.pl oraz w księgarniach WARTO w Cieszynie i w Krakowie.

gglajcar

Zachęcamy Cię do uczestnictwa w TE Mrągowo 2008 – są jeszcze wolne miejsca – możesz wysłać swoje zgłoszenie.