english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zaproszenie w Beskidy

Będę cię wysławiał,Panie, całym sercem swoim
Będę opowiadał wszystkim cuda Twoje
Psalm 9,2
 
 
Kończą się prace przy budowie kamiennego ołtarza, który stoi na zboczach góry Kotarz w Beskidzie Śląskim. Ołtarz, nazwany "Ołtarzem Europejskim", został wybudowany w lecie 2008 roku z podarowanych kamieni, przywiezionych przez ofiarodawców z wielu miejsc, nie tylko z "tego świata" (np. są tam dwa meteoryty).  
 

 
Organizatorzy zapraszają wszystkich, którym drogi jest los Europy na pierwszą ''Modlitwę o Europę " przy Ołtarzu Europejskim w niedzielę, 28 września o godz 15.00.
 

 
Jak tam się dostać:
 
Dojazd samochodem od strony Bielska-Białej lub Wisły (28 września br. nie polecamy jednak dojazdu od strony Wisły ze względu na zawody na skoczni narciarskiej w Wiśle Malince) na Przełęcz Salmopolską. Tam zostawiamy samochód i dalej wędrujemy pieszo czerwonym szlakiem w kierunku Przełęczy Karkoszczonka. W połowie drogi - po 40-50 minutach - jest góra Kotarz, gdzie na polanie stoi kamienny ołtarz (przy szlaku turystycznym). 
 
Chcemy dziękować razem z wami Bogu za naszą Europę i prosić Boga o błogosławieństwo, miłość i o Ducha Świętego dla "starego kontynentu".
 
ks. Jan Byrt