english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

1% dla poprawy jakości życia - gotowy program komputerowy do rozliczeń

Ze względu na obowiązek złożenia w urzędzie skarbowym rozliczenia rocznego Centrum Misji i Ewangelizacji jako jedna z pięciu organizacji pożytku publicznego w naszym kościele proponuje wszystkim, którzy zechce przekazać swój 1% na CME skorzystanie z profesjonalnego programu komputerowego do rozliczeń podatkowych „PITy 2008”, który podpowiada, jakie dane, gdzie wpisać.

Program ten jest dostosowany do przepisów i formularzy podatkowych na rok 2008. ,,Za pomocą tego programu będzie można wypełnić PIT 28, 36, 36L, 37 i 38 wraz z załącznikami. Udzielając odpowiedzi na zapytania stawiane przez Kreatora, program sam dobiera właściwy formularz wraz z odpowiednimi załącznikami i je za nas wypełnia” (Agnieszka Malińska, z firmy FORMAT, twórcy programów komputerowych do obliczania deklaracji podatkowych).

W prosty sposób można też  wybrać z listy docelowy Urząd Skarbowy. Prace można zapisać i w dowolnym momencie kontynuować, a także eksportować dane pomiędzy dokumentami, bez konieczności ich wielokrotnie wprowadzania. W ubiegłym roku z programu PITy skorzystało ponad 10 tysięcy użytkowników.

CME