english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Nowa płyta zespołu N.O.C

Dzięki sponsorom oraz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Pile ukazała się nowa płyta zespołu N.O.C., zatytułowana „Frajer”.

 
Na nowej płycie pojawiło się 11 autorskich utworów zespołu oraz jedna nowa aranżacja piosenki Jacka Kaczmarskiego pt. Marcin Luter.
  
 

W porównaniu z pierwszą płytą zespołu „By pomóc” można usłyszeć w powstałej muzyce duże zmiany. Zarówno teksty stały się bardziej dojrzałe w swoim przesłaniu, jak i muzyka.

Miała na to wpływ kilkuletnia praca trzonu zespołu oraz nowi członkowie, którzy odmienili oblicze pilskiej kapeli.  Od prawie roku nowym gitarzystą zespołu grającego przy parafii luterańskiej jest „Czoper” – Artur Stanilewicz, którego starsi pilanie znają z takich kapel jak „Ręce do góry” i „Krew”, z gitary akustycznej na klawisze przeszedł Łukasz, który także w dwóch utworach tworzy chórki.
 

Miksowaniem i masteringiem materiału zajął się Tomek Rożek ze studia „Q”, a wydawcą płyty jest Parafia Ewangelicko-Augsburska w Pile.

 
Płyta jest do nabycia za pośrednictwem strony internetowej zespołu N.O.C. - http://www.n-o-c.pl.
 
Skład N.O.C. tworzą: Łukasz Smołka (klawisze, wokal), Mateusz Piotrowski (gitara), Marzena Karolewska (wokal, flet), Tomasz Wola (bas), Ewa Pitura (wokal), Marcin Rayss (perkusja), Artur Stanilewicz (gitara).
 

Zespół będzie można usłyszeć w najbliższym czasie na pilskiej scenie „na wyspie” 11 czerwca br.