english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Światowy bestseller

„Najmłodsza córka Mackenziego - Missy - została porwana w czasie rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie ukrytej na pustkowiach Oregonu znaleziono ślady wskazujące na to, że została brutalnie zamordowana. Cztery lata później pogrążony w Wielkim Smutku Mack dostaje tajemniczy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie do tej właśnie chaty na weekend. Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do swojego najmroczniejszego koszmaru. To, co tam znajduje, odmienia jego życie na zawsze.”

Światowy bestseller, powieść Williama P. Younga Chata od 20 września jest emitowany w luterańskim programie Po prostu, od poniedziałku do soboty po 20.00, w kilkuminutowych odcinkach.

„Chata to piękna historia o tym , jak Bóg przychodzi do nas w naszych smutkach, do nas uwięzionych we własnych rozczarowaniach, zdradzonych przez własne wyobrażenia. Nigdy nie zostawia nas tam, gdzie nas znajduje, jeśli się przy tym nie upieramy. (…) Spostrzeżenia Williama Younga są nie tylko zniewalające, ale również prawdziwe i zgodne z Biblią. Chata to uprzejme zaproszenie do podróży do samego serca Boga.”

Powieść czyta aktor Jerzy Latos, oprawę muzyczną stanowią utwory Mateusza Wałacha, studenta IV roku kompozycji i aranżacji oraz II roku dyrygentury symfonicznej Akademii Muzycznej w Katowicach. Jerzy i Mateusz są wolontariuszami CME, stałymi współpracownikami redakcji programu radiowego Po prostu.

Zapraszamy do słuchania i wzięcia udziału w konkursie z nagrodami!