english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Ewangelia na Tygodniu Kultury Beskidzkiej

Ewangelia na Tygodniu Kultury Beskidzkiej to projekt ekumeniczny, który trwa w Wiśle i w Szczyrku.
 
W Wiśle ustawiliśmy w samym centrum stoisko i rozdajemy wodę mineralną oraz rozdajemy także prawdziwą Wodę Życia czyli Słowo Boże - za darmo! Wspaniali młodzi ludzie, których nie musieliśmy namawiać działają z nami, zarówno w Wiśle i w Szczyrku. Chwała Panu!
 


W poniedziałek wiele samochodów w Szczyrku i w Wiśle za wycieraczkę otrzymało
specjalnie wydrukowany przez nas "List od Boga". W tym celu przygotowaliśmy 2000 sztuk
specjalnych kartek pocztowych ze Słowem Bożym. Wielu kierowców bardzo się zdziwiło, kiedy otwarli koperty, które mieli za wycieraczkami! Spodziewali się jakiejś reklamy, a tutaj Boże Słowo - Boży list do nich skierowany! Działamy dalej! Mamy wreszcie cudowną pogodę, która umożliwia nam działanie. Kościół musi być tam, gdzie są ludzie! To nasza pierwsza taka akcja. Nie chcemy być jednak nachalni, więc działamy skromnie i cicho!
 
Dziękuję ks. Waldemarowi Szajthauerowi za udostępnienie placu przed domem parafialnym i ks. Markowi Michalikowi za pomoc w organizacji akcji na terenie Wisły.
 
Podziękowanie również dla firmy Ustronianka i p. Ireny Cieślar, właścicielki "Wiślanki " z Wisły Malinki, którzy zaopatrzyli nas w duże ilości wody mineralnej - i to za darmo.
 
ks. Jan Byrt