english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Sprawdzona formuła

W niedzielę 24 lipca zakończył się szósty Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie. Dzieci, młodzież i dorośli przez siedem dni zastanawiali się nad tym jak mówić prawdę, jak obchodzić się z nią na co dzień, jak reagować i radzić sobie z kłamstwem, jaki wpływ na relacje z innymi ma prawda i co to znaczy, że Jezus Chrystus jest prawdą.

– Tegoroczna formuła Tygodnia świetnie się sprawdziła. W półkoloniach dla dzieci codziennie uczestniczyło ponad 70 dzieci, na popołudniowe seminaria mogły dojeżdżać osoby pracujące. Pomimo zimna i deszczu w ostatnich dniach imprezy w czasie koncertów gościliśmy pod namiotem każdego wieczora ponad 120 osób. W poszczególnych punktach programu brali udział nie tylko mieszkańcy Zelowa, ale i z pobliskich miejscowości – powiedział na temat organizacji imprezy Paweł Gumpert, koordynator ds. kampanii ewangelizacyjnych Centrum Misji i Ewangelizacji.

Medialnie Tydzień wsparli: Ekumenizm.pl, Fakty, Luteranie.pl, Radio Łódź, TVP Łódź i Zwiastun.

Trzeci edycja Tygodnia Ewangelizacyjnego i ostatnia w czasie tegorocznych wakacji odbędzie się w połowie sierpnia w Mrągowie na Mazurach.

Zobacz zdjęcia z Zelowa.