english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zbiórka darów na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa

„Dobrze czyńcie wszystkim, a najwięcej domownikom wiary”

List do Galacjan 6,10

   

Dzięki ubiegłorocznej ofiarności i zaangażowaniu się w zbiórkę Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa można było przeprowadzić remont wielu kościołów, kaplic oraz innych obiektów. Prace były konieczne, aby obiekty te mogły służyć wiernym i dzięki temu zachowały swój sakralny charakter.

 
Wielu spośród Was, Siostry i Bracia, złożyło dar pieniężny na ten cel, umożliwiając przeprowadzenie remontów bądź dokończenie rozpoczętych prac. Potrzeby w dalszym ciągu są bardzo duże, dlatego zwracamy się z prośbą, aby również w tym roku, w okresie wielkanocnym przeprowadzić w parafiach naszego Kościoła zbiórkę na remont obiektów sakralnych.
 
W tym miejscu pragniemy także podziękować zeszłorocznym konfirmantom, których ofiara w całości została przekazana na remont Lasowickiego Domu Tolerancji i Kultury.
 

Składając ofiarę w tym roku pomożemy w utrzymaniu pomieszczeń, gdzie zwiastowane jest Słowo Boże. Pamiętajmy, że kiedyś taka ofiara może posłużyć również Waszym kościołom, plebaniom czy salom katechetycznym.

 
Zarząd Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa serdecznie zaprasza na tegoroczny zjazd, który odbędzie się w parafii w Międzyrzeczu 23 czerwca. Obrady delegatów rozpoczną się o godz. 8.30, natomiast nabożeństwo odbędzie się o godz. 10.00
 

ks. Tadeusz Makula, Prezes Zarządu BPGA