english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Dziękujemy za Twój 1%

To dla nas prawdziwy przywilej, że wiele osób zdecydowało się przekazać nam 1% swojego podatku. Wiemy, że możliwości jest wiele, tym bardziej cenimy to wsparcie. To dla nas ważne, że tak liczne jest grono tych, z którymi wyznajemy wspólne wartości, dzielimy jedną ideę i razem zmierzamy do celu – dbając o jakość życia dzieci, młodzieży, dorosłych i starszych.

Nasze kluczowe hasła to „Ludzie to Boża metoda” i „Dla poprawy jakości życia”. Każdy, kto wsparł naszą działalność może być pewny, że człowiek i podnoszenie jakość jego życia jest naszym priorytetem, dlatego pomoc każdej pojedynczej osoby oznacza zmianę w życiu konkretnych ludzi.

Jakość życia związana jest z sytuacją materialną, społeczną, psychiczną oraz duchową człowieka. Dlatego programy Centrum Misji i Ewangelizacji obejmują zarówno działania charytatywne, jak też i społeczne, edukacyjne i kulturalne. Nie zapominając o potrzebach duchowych, swoje programy opieramy na autorytecie chrześcijańskich wartości wynikających z ewangelii.

Mamy nadzieję, że wezmą Państwo pod uwagę przekazanie nam 1% swojego podatku także i w przyszłym roku. Kiedy grono wspierających rośnie, rośnie również grono odbiorców naszych działań. Za to jesteśmy wdzięczni Bogu. Myśląc o tych, którzy zechcieli nas wesprzeć, przywołujemy słowa z Listu do Filipian 1,3: „Dziękuję Bogu mojemu za każdym razem, ilekroć was wspominam.”

Pracownicy i wolontariusze CME