english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Spotkanie Wielkanocne w Mikołajkach

W dniu 14.04.2012 r. w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach odbyło się czwarte doroczne spotkanie Wielkanocne diecezji mazurskiej. Swoją obecnością zaszczycili nas parafianie z Ostródy, Giżycka, Mrągowa, Białegostoku, Rynu, Pisza, Kętrzyna, Olsztyna i oczywiście z Mikołajek.


Spotkanie rozpoczęło się o 9:30, wszystkich zebranych przywitał organizator „Śniadania Wielkanocnego” ks. Bogusław Juroszek, który jest proboszczem parafii ewangelickiej w Mikołajkach.


W imprezie uczestniczyli także m.in. zespół wokalno-instrumentalny z Mrągowa oraz dwie osoby z międzynarodowej grupy teatralnej Covenant Players, które przyjechały z USA. Kazanie wygłosił ks. Tomasz Wigłasz z Białegostoku. Grupa teatralna przedstawiła cztery scenki, a jednym z tematów była miłość, jaką chrześcijanin powinien mieć do drugiego człowieka. Zespół wokalno – instrumentalny oprócz tego, że prowadził nas w pieśni, czytał także krótkie rozważania na temat naszego codziennego życia z Panem.


Bardzo się cieszymy, że tegoroczne „śniadanie” doszło do skutku, że mogliśmy się spotkać, pomodlić i rozważać Słowo Boże. Dziękujemy Bogu i tym wszystkim, którzy włożyli wysiłek w przygotowanie i przebieg spotkania. Mamy nadzieję, ze z Bożą pomocą zobaczymy się za rok.


Joanna Dmuchowska