english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Ze Słowem Bożym w Arce

Na zaproszenie kapelana Domu Opieki ks. Franciszka Czudka oraz proboszcze Parafii Ewangelickiej w Mikołajkach, ks. Bogusława Juroszka, w piątek 23 marca 2012 roku przybyła do Arki dyrektor Towarzystwa Biblijnego w Warszawie Małgorzata Platajs wraz ze swym współpracownikiem, Mieczysławem Głodkiem.

 

 
Na dwóch spotkaniach, dopołudniowym dla uczestników zajęć w Środowiskowym Domu Samopomocy i popołudniowym dla domowników Domu Opieki, uczestnicy spotkań wysłuchali ciekawych, wzbogaconych slajdami prelekcji wygłoszonych przez dyrektor M. Platajs, przedstawiających historię Pisma Świętego, jego różnych tłumaczeń i wydań, jak i mówiących o pracy nad rozpowszechnieniem tej Świętej Księgi, które bardzo wzbogaciły naszą wiedzę o Biblii.
 

 
Uczestnicy zajęć w ŚDS, jak i mieszkańcy ARKI oraz wszyscy pracownicy pragną podziękować drogim gościom za ofiarowane im Biblie i płyty z nagraniami Psalmów i Ewangelii oraz za te przepięknie ilustrowane Nowe Testamenty, w których znajdują Ewangelię naszego Zbawiciela. 
  
Dziękując Bogu za wszystkich, którzy tę jakże potrzebną służbę pełnią, wszyscy uczestnicy tych spotkań pragną podziękować także tym wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają to dzieło, obdarowywania nas tym najlepszym pokarmem – chlebem żywota wiecznego - Słowem Bożym.
 

Tekst: XFCZ

Zdjęcia Mieczysław Głodek