english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

5. Dzień Otwarty Szkoły Biblijnej

Zapraszamy do Dzięgielowa

09.03.2019

Przyjdź, posłuchaj, zobacz, porozmawiaj i... przekonaj się, że nasza Szkoła to miejsce dla Ciebie!


5. Dzień Otwarty Szkoły Biblijnej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznawaniem prawd Bożego Słowa, niezależnie od wieku, wykształcenia, poglądów, przekonań.

W sobotę, 9 marca zaczynamy o godz. 8.00, od wykładów ks. Mirosława Czyża poświęconych Listowi do Hebrajczyków, jednemu z najbogatszych w niezwykłe treści i najpiękniejszych, jeśli chodzi o formę, listów Nowego Testamentu.

W sesji popołudniowej, od godz. 14.00 do 18.00, koordynator Szkoły, Marek Cieślar, poprowadzi wykłady poświęcone tzw. prorokom mniejszym. Niezwykłe wizje, symbole, przeżycia, poruszające obrazy zawarte w przesłaniu dwunastu proroków – od Ozeasza do Malachiasza – kończą poselstwo Starego Testamentu i zapowiadają wiele wydarzeń czasów nowego przymierza, łącznie z drugim przyjściem Chrystusa i nastaniem Królestwa Bożego.

W przerwie pomiędzy 12.30 a 14.00 każdy uczestnik wykładów będzie mógł porozmawiać ze studentami i wykładowcami Szkoły, wziąć udział w krótkim spotkaniu formacyjnym (społeczność śpiewu, świadectwa i modlitwy) oraz zjeść obiad (do 6 marca trzeba zgłosić chęć skorzystania ze stołówki CME na marek.cieslar@cme.org.pl lub tel. 693 50 74 74).

Przyjdź i przekonaj się, że nasza Szkoła to miejsce dla Ciebie!