english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

7. Ogólnopolski Dzień Duszpasterstwa

22 listopada - Konferencja o duchowości

04.11.2017

Towarzystwo Poradnictwa i Psychologii Pastoralnej w Polsce serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tematyką poradniczą, duchownych i świeckich pracowników oraz wolontariuszy parafii i innych jednostek organizacyjnych Kościołów w Polsce, na coroczną otwartą konferencję tzw. 7. Ogólnopolski Dzień Duszpasterstwa, która odbędzie się 22 listopada (środa) od godziny 10.00 do 16.00 w Katowicach, przy ul. Warszawskiej 18.


7. Ogólnopolski Dzień Duszpasterstwa

Temat konferencji: "Duchowość w duszpasterstwie".  W programie m.in.:


Duchowość w praktyce medycznej
dr hab. Jakub Pawlikowski
doktor habilitowany nauk medycznych i doktor nauk prawnych, specjalista w zakresie zdrowia publicznego, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Pomocy Duchowej w Medycynie


Duchowy wymiar w duszpasterstwie
ks. dr Grzegorz Giemza
doktor nauk teologicznych, superwizor, dyrektor Polskiej Rady Ekumenicznej, prezes TPiPP, członek założyciel Polskiego Towarzystwa Pomocy Duchowej w Medycynie


Warsztaty w grupach "Credo charakterystyczne dla osobowości".

 

Zgłoszenia należy przesłać do 15 listopada br. na adres: zgloszenie@tpipp.pl lub podać telefonicznie pod numerem 605 937 035. Opłata konferencyjna na miejscu: 30 zł w tym całodzienny catering (obiad, przerwy kawowe).
W razie jakichkolwiek pytań dotyczących konferencji, działalności Towarzystwa – prosimy o kontakt na info@tpipp.pl.
 


Towarzystwo Poradnictwa i Psychologii Pastoralnej w Polsce (TPiPP) powstało w Warszawie 11 czerwca 2010 roku. Inspiracją do jego założenia były Kursy Duszpasterskie i Superwizji organizowane w naszym kraju przez Stowarzyszenie Księży i Katechetów Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP we współpracy z Deutsche Gesellschaft für Pastoralpsychologie, Society for Intercultural Pastoral Care and Counselling oraz Katedrą Teologii Praktycznej Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie.

TPiPP jest członkiem Międzynarodowej Rady Duszpasterstwa i Poradnictwa.

Strona internetowa www.tpipp.pl.