english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

95 zespołu N.O.C

Teledysk zespołu z Piły

26.01.2017

Z okazji 500 lat Reformacji, zespół N.O.C. działając przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Pile, nakręcił teledysk zatytułowany „95”, który promuje najnowszą płytę zespołu mająca się ukazać w tym roku.


95 zespołu N.O.C

Zespół N.O.C. powstał w marcu 2006 roku i działa w Pile. Nazwa zespołu jest skrótem od słów: "Nie opuszczę cię". Gramy muzykę, której nie da się umieścić w jednym gatunku, a pod szeroko pojętym hasłem "rock" kryją się różnorodne klimaty odzwierciedlające muzyczne gusta poszczególnych członków zespołu. Zespół ma na koncie trzy krążki "By Pomóc" , "Frajer" i „Potrzeba nadziei”.

 

Regularnie koncertujemy w całej Polsce jak i poza granicami kraju. Zespół zdobył m. in. II miejsce na "Browar Rock Festiwal" w Pile oraz III miejsce na ogólnopolskim festiwalu KAIROS. Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy zespołem międzypokoleniowym, łączącym w sobie wielobarwność i różnorodność. Dzieli nas nie tylko wiek, ale i sposób patrzenia na świat. Natomiast tym, co nas scala, jest muzyka. Gramy, bo sprawia nam to przyjemność.

 

Obecny skład zespołu:

Rafał Tomczyk - vocal
Tomasz Wola - bass
Mateusz "Matt" Piotrowski - gitara elektryczna
Artur Stanilewicz - gitara elektryczna
Łukasz Smołka - klawisze
Tomasz Budzyński - perkusja

 

Teledysk: LINK