english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Będzie gorąco!

Ch.O.T. 2016

23.01.2016

W ferie zimowe na pewno nie trzeba chodzić do szkoły, ale to nie znaczy, że nie można się rozwijać. Tajniki druku 3D, elektronika i programowanie mikrokontrolerów, warsztaty z realizacji dźwięku to coś, co można poznać z pierwszej ręki na zimowisku w Wiśle Czarnem. To tu, po sukcesie ubiegłorocznej imprezy, organizowany jest 2. Chrześcijański Obóz Technologiczny. Organizator – Centrum Misji i Ewangelizacji czeka na chętnych. Można wziąć udział w całym obozie lub dojeżdżać na zajęcia. Naprawdę warto! Poprowadzą je pasjonaci - eksperci.  


Będzie gorąco!

Druk 3D to rozwijająca się prężnie dziedzina technologiczna. Na tych warsztatach będą drukowane różne przedmioty głównie z plastiku. Udział w zajęciach z elektroniki i programowania mikrokontrolerów może zaowocować bardzo praktycznymi rozwiązaniami w codziennym życiu, bo coś takiego, jak sterowniki przydają się dosłownie na każdym kroku

 

Warsztaty z realizacji dźwięku to wymarzone miejsce dla ludzi, od których tak naprawdę zależy, jak uda się koncert, publiczne spotkanie, nabożeństwo. Dźwięk musi bowiem „dobrze grać” w danej przestrzeni i warunkach, które nie zawsze temu sprzyjają. Warto poznać, co zrobić, żeby było lepiej nawet jeśli brakuje nam dużych pieniędzy na profesjonalne wyposażenie. 

 

Ch.O.T. 2016 to także dwie nowości: warsztaty z wizerunku i komunikacji „Jak dobrze mówić i wyglądać”, które przydadzą się każdemu (nie tylko tym przed kamerą i mikrofonem) oraz warsztaty z obsługi maszyn numerycznych i frezarki CNC. Obróbka CNC pozwala na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie złożonych kształtów. Brzmi skomplikowanie? Niekoniecznie, to może być umiejętność, która pozwoli Ci zdobyć pierwszą pracę.  

 

Do tego sport i rekreacja na świeżym powietrzu, refleksja i rozważania słów Pisma Świętego i naprawdę fajna atmosfera. Będzie gorąco! Ludzie, którzy poprowadzą zajęcia to entuzjaści! Nie są letni, są gorący! Duszpasterzem obozu będzie ks. Marek Michalik.

 

Szczegóły TUTAJ.

 

Kontakt: katarzyna.macura@cme.org.pl
 

Wejdź na WWW!  

 

Bądź na bieżąco!

 

 

Zapraszamy!

 

 

Zdjęcia: Ch.O.T. 2015