english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Dzień Otwarty Szkoły Biblijnej w Dzięgielowie

Sobota, 10 marca

28.02.2018

Raz w roku Centrum Misji i Ewangelizacji zaprasza wszystkich zainteresowanych Szkołą Biblijną do uczestnictwa w jednym zjeździe. To okazja, by osobiście doświadczyć szczególnej atmosfery tworzonej przez ludzi zafascynowanych Jezusem i Biblią, która jest drogowskazem w codziennym życiu z Panem.


Dzień Otwarty Szkoły Biblijnej w Dzięgielowie

Jeśli kiedyś zastanawiałeś się lub zastanawiałaś się nad rozpoczęciem tego dwuletniego kursu biblijnego prowadzonego przez Centrum Misji i Ewangelizacji, to w sobotę, 10 marca możesz wziąć udział w wykładach i zajęciach. Wykłady z Objawienia Jana i z Ksiąg Jozuego i Sędziów prowadzą ks. Adam Podżorski i ks. Bartosz Cieślar, czyli stali wykładowcy Szkoły.

 

Korzystając z zaproszenia na Dzień Otwarty Szkoły  Biblijnej w Dzięgielowie można uczestniczyć w całym  programie, w godz. 8.00–18.00,  lub tylko w wybranej części. O godz. 14.00 dla wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Szkole odbędzie się spotkanie informacyjne z dyrektorem placówki, ks. dr. Grzegorzem Olkiem.

 

– W Szkole Biblijnej nie chodzi nam o to, by ludzie czytali Biblię. Samo czytanie to o wiele za mało. Naszym celem jest towarzyszenie w dojrzewaniu w wierze opartej na Jezusie Chrystusie – centrum całego Pisma. To nie jest możliwe bez więzi z innymi i bez fachowego prowadzenia po przesłaniu Pisma Świętego. Wierzymy też i doświadczamy tego, że Bóg działa tam, gdzie ludzie zbierają się w imieniu Jezusa – wyjaśnia ks. dr Grzegorz Olek.

 

Podczas Dnia Otwartego będzie można także zwiedzić Szkołę, poznać wykładowców i studentów.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: szkola@cme.org.pl.

 

Istnieje także możliwość zamówienia obiadu w cenie 8,50 zł.