english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

EDK: Informacje praktyczne

Informacje o nabożeństwie na Równicy i dojeździe na EDK

12.06.2017

Na czwartkowe nabożeństwo na Równicy oraz na nabożeństwo w hali pod Dębowcem przygotowywane są porządki nabożeństwa, które wszyscy uczestnicy otrzymają na miejscu. Nie trzeba zabierać ze sobą śpiewników.


EDK: Informacje praktyczne

Tym razem, ze względu na większą liczbę uczestników, autobusy wycieczkowe i samochody osobowe nie będą wpuszczane na Równicę. Parkingi dla uczestników dojeżdżających na EDK samochodami przygotowane sąprzy stacji PKP Ustroń.

 

Prosimy włożyć białą kartkę A4 za przednią szybę – ułatwi to kierowanie ruchem w okolicach parkingu.

 

Uczestnicy mogą także dojechać do Ustroniapociągami. Osoby posiadające karty uczestnictwa mogą skorzystać bezpłatnie z pociągów Kolei Śląskich (kursowych i dodatkowych), które będą jeździły wg poniższego rozkładu:

 

kursowy KS 49311:
Skoczów 7.37 – Skoczów Bładnice 7.42 – Goleszów 7.47 –Ustroń 7.56
dodatkowy EDK 44129:
Skoczów 8.13 – Goleszów 8.22 – Ustroń 8.30
kursowy KS 49305:
Skoczów 8.42 – Goleszów 8.51 – Ustroń 9.00

 

Przy stacji Ustroń będą podstawione autobusy, które posiadaczy kart uczestnictwa EDK także bezpłatnie zawiozą na Równicę i po nabożeństwie przywiozą do stacji Ustroń. Osoby, które nie posiadają kart uczestnictwa EDK, a które chcą wjechać na Równicę, mogą je jeszcze wykupić u wolontariuszy przy autobusach lub zapłacić wolontariuszom 5 zł za wjazd i powrót po nabożeństwie.

 

Na drugą część programu do Wisły uczestnicy EDK, także bezpłatnie, przejadą Kolejami Śląskimi z dworca Ustroń. Powrót w kierunku Ustronia i Skoczowa, także bezpłatnie, jest możliwy Kolejami Śląskimi.

 

Zachęcamy do pozostawienia aut w Ustroniu!

 

Szczegółowy Rozkład jazdy pociągów