english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

EDUPRZYSTAŃ DLA RODZICÓW - KOSZALIN

Nowa inicjatywa Diakonii Koszalin

15.10.2014

Tylko do 14 listopada br. można oddawać głosy na nową inicjatywę koszalińskiej Diakonii. Konkurs grantowy zorganizowany przez Fundację Aviva - "To dla mnie ważne" pozwala na realizację inicjatywy o społecznym charakterze skierowanej do dzieci, rodziców i dzieci lub samych rodziców.


EDUPRZYSTAŃ DLA RODZICÓW - KOSZALIN

Inicjatywa "EDUPRZYSTAŃ" DLA RODZICÓW - KOSZALIN powstała w wyniku analizy sytuacji i potrzeb rodziców i dzieci. Naszym pomysłem jest stworzenie platformy, która pomoże rodzicom w wychowaniu dzieci przy jednoczesnym dbaniu o dobre relacje. Bo czy rodzice i dzieci są przygotowani na różnego rodzaju dylematy związane z żywieniem dziecka? Czy nie powielamy mitów z moczeniem nocnym? Czy potrafimy znaleźć dla dziecka alternatywną dla internetu zabawę? Jak przekazywać dzieciom wartości ważne dla nas samych? Jak budować relacje z dziećmi? Jak nie zapominać również o sobie samym?

Na naszych spotkaniach ze specjalistami chcemy pracować nad takimi właśnie sprawami. Chcemy dawać wsparcie i inspiracje rodzicom oraz zachęcać ich do robienia ciekawych rzeczy wspólnie z dziećmi.

Głównym celem naszego projektu jest dostarczanie rodzicom wiarygodnych, sprawdzonych i podanych w przystępny sposób informacji, tak by mogli oni jak najlepiej wspierać rozwój swój i swojego dziecka. W czasie spotkań i warsztatów chcemy poruszać zagadnienia, które często "spędzają sen z powiek" rodzicom co przekłada się na ich relacje z pociechami. Zakładamy spotkania z dietetykiem, wspólne spotkania dzieci i rodziców, pracę nad emocjami rodziców, rozwojem i wychowaniem dzieci.

Projekt realizowany będzie przy wsparciu specjalistów z różnych dziedzin związanych z tematyką (dietetyk, lekarz, psycholog, pedagog, duchowny i inni).

Zapraszamy do głosowania na www.todlamniewazne.pl.

Zasady głosowania:
1. Aby zagłosować na wybraną inicjatywę, nie trzeba być zalogowanym w serwisie.
2. Jeden Użytkownik może oddać głos tylko jeden raz w ciągu doby. Z jednego numeru IP w ciągu doby można oddać maksymalnie 10. głosy, każdy z innego adresu email.
3. Należy wpisać w ramce "ZNAJDŹ INICJATYWĘ" nazwę EDUPRZYSTAŃ i oddać głos.