english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Festiwal Zabawy

Zostań wolontariuszem! Poprowadź warsztat!

07.08.2014

Już po raz trzeci w Bytomiu na Bobrku i po raz pierwszy na Rozbarku Grupa Pedagogów Ulicy UNO Centrum Misji i Ewangelizacji organizuje Festiwal Zabawy. Zapraszamy do współpracy! Podziel się swoimi talentami z dziećmi!


Festiwal Zabawy

Już po raz trzeci W Bytomiu na Bobrku i po raz pierwszy na Rozbarku Grupa Pedagogów Ulicy UNO Centrum Misji i Ewangelizacji w dniach od 21 do 27 sierpnia organizuje wakacyjną akcję Festiwal Zabawy.
 
W każdej z dzielnic przez trzy dni dzieci wraz z rodzinami będą mogły wziąć udział w warsztatach, grach, zabawach, konkursach i animacjach.
 
BOBREK: 21–23 sierpnia, pl. Drzymały, godziny: 14.00–17.00
 
ROZBARK: 24–27 sierpnia, pl. Św. Barbary, godziny: 14.00–17.00
 
W programie m.in: gry planszowe, zajęcia przy Szkole Mobilnej, dmuchany zamek, gibon i malowanie twarzy. Będą również: chusta i tunel, szczudła, pedalo, bańki mydlane, malowanie kredą, a także warsztaty: plastyczne, sportowe, tematyczne oraz napoje i poczęstunek.
 
Zostań wolontariuszem!
 
Jeśli chcesz włączyć się w organizację Festiwalu jako wolontariusz lub warsztatowiec, potrafisz robić coś ciekawego lub masz po prostu trochę wolnego czasu – zapraszamy cię do współpracy!
 
Kontakt:
Natalia Czachor, pedagog ulicy
e-mail: natalia.czachor@cme.org.pl
tel. 519 048 502
 
 
Projekt organizowany przez GPU UNO, Miasto Bytom oraz Parafię Ewangelicko-Augsburską w Miechowicach.
Partnerzy: Mobile School, Parafia św. Rodziny w Bytomiu-Bobrku.