english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

II Wyjazd dla singli

Zaproszenie na wspólne wakacje

15.03.2013

Podobnie jak w roku ubiegłym, Lasowicki Dom Tolerancji i Kultury i Parafia Ewangelicko - Augsburska Lasowice Wielkie organizuje integracyjny i wypoczynkowy wyjazd dla osób pojedynczych /singli/. W roku 2013 planujemy wspólnie wyjechać w sierpniu 2013 r. do Bułgarii do Słonecznego Brzegu.


Parafia Ewangelicko-Augsburska Lasowice WielkieOrganizacja wyjazdu będzie podobna jak w roku ubiegłym - każdy z uczestników wyjazdu wszystkie formalności dotyczące rezerwacji dokonuje samodzielnie. Lasowicki Dom Tolerancji i Kultury wskazuje osobę kontaktową w Biurze Podróży, z którą dokonuje się wszelkich formalności i u której reguluje się zobowiązania finansowe. Wyjazd będzie samofinansujący się przez uczestników i będzie wspólny z innymi osobami, którzy wykupili daną inicjatywę w biurze podróży .
 
Koszt 13-dniowego (łącznie z dojazdem) wyjazdu w terminie zgłoszenia się do 15 marca 2013 r. (im późniejsze zgłoszenie, tym koszt wyjazdu większy) wynosi ok. 1100-1200 zł.

 
CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem, /czas przejazdu z okolic Bielska-Białej do Bułgarii 22 - 24 godziny/, 10 noclegów, 10 śniadań, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę rezydenta, VAT.

 
Wszystkie osoby w wieku 23 – 47 lat wyznania ewangelickiego, zainteresowane wyjazdem proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy: ks. Ryszard Pieron, tel. 77 4148214 lub pieron@escobb.com.pl. Podczas rozmowy lub korespondencji poinformuję o wszelkich szczegółach wyjazdu.
 
Termin wstępnego zadeklarowania woli wyjazdu upływa 15 marca 2013 r.
Późniejsze deklaracje wyjazdu łączą się z większymi kosztami pobytu, do 15 marca 2013 r. korzystamy z promocji First Minute.
 
Wyjazd integracyjny - szczegóły:
Termin : 24.08.2013 do 4.09.2013 10 noclegów -13 dni. BB śniadania.
Hotel: CANTILENA SPA ***+

Obiekt oferuje restaurację, bar, siłownię ze sprzętem fitness oraz bogate centrum SPA z sauną, łaźnią turecką, jacuzzi oraz salonem masażu i odnowy biologicznej, bezpłatne WiFi na terenie obiektu. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację indywidualnie sterowaną (bezpłatnie), łazienkę, suszarkę do włosów, lodówkę, telefon, TV SAT, balkon lub taras i dostęp do Internetu WiFi bezpłatnie. Hotel położony jest pomiędzy kurortami Rawda i Nessebar, ok. 100 m od piaszczystej plaży, w dzielnicy nowoczesnych hoteli.
 
Koszt ok. 1100-1200 zł. z wyżywieniem - śniadania, ubezpieczeniem i przejazdem - autokar
Pokoje 2-osobowe, ew. 3-osobowe
Oferta: dla osób wyznania ewangelickiego
Wiek uczestników lat: 23 – 47
 
Cena wyjazdu zależna jest od terminu potwierdzenia wpisowym wzięcia udziału w wyjeździe
 
Organizator: Lasowicki Dom Tolerancji i Kultury, Parafia Lasowice Wielkie