english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Jubileuszowe śniadanie dla kobiet

Już dziesiąty raz w Wiśle

23.07.2015

W sobotnie przedpołudnie 4 lipca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle  odbyło się 10. Śniadanie dla Kobiet.


Jubileuszowe śniadanie dla kobiet

W spotkaniu wzięło udział prawie 700 kobiet z różnych stron Polski. Organizatorki tego przedsięwzięcia - Lidia Czyż i Bogusława Król (przedstawicielki parafii ewangelickiej w Wiśle Malince oraz Stowarzyszenia DEOrecordings) przywitały wszystkie uczestniczki, a także przedstawiły temat spotkania -  "Nie zapominaj, że masz skrzydła".

 

Po doskonałym śniadaniu w formie bufetu, w trakcie którego był czas na prowadzenie rozmów i nawiązanie nowych kontaktów, zgromadzone kobiety miały okazję wysłuchać inspirującego świadectwa życia Carol Williams oraz wykładu Gościa Śniadania - Angeliki Marsch (pochodzącej z Niemiec nauczycielki edukacji specjalnej oraz misjonarki pracującej w Peru, a także dyrektorki Misji Wicliffe'a). Na tegorocznym Śniadaniu koncertował zespół muzyczny „Cześć" z Wisły Malinki, który zadebiutował nową płytą pt. „On może więcej".

 

Dziesiąte, urodzinowe spotkanie stało się wyjątkowym wydarzeniem -  czasem świętowania, czasem niespodzianek, pozwalającym na zapomnienie na chwilę o wszystkich problemach oraz na dokonanie znaczącej przemiany w sercu niejednej kobiety.

 

Marzena Brózda