english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Kolejny etap rozbudowy w Pisz zakończony

III etap prac dobiegł do końca

03.06.2017

Na 500-lecie Reformacji rozbudowujemy piską parafię ewangelicką!


Kolejny etap rozbudowy w Pisz zakończony

Po blisko 4 miesiącach zakończył się kolejny III etap rozbudowy budynków parafialnych w Piszu.

Powstała nowa część w miejsce starych garaży. Dzięki wykonanym przebudowom i remontom powstała sala terapeutyczna na parterze, sala terapeutyczna na piętrze (aktualnie jeszcze nie uruchomiona) oraz dwie toalety przystosowane do najnowszych przepisów ppoż. oraz osób niepełnosprawnych (w jeden z toalet została zainstalowana specjalna kabina prysznicowa). Niniejsze pomieszczenia będą służyły terapii osób niepełnosprawnych uczęszczających w zajęciach Środowiskowego Domu Samopomocy w Piszu.

Przed nami ostatni już IV etap rozbudowy w ramach którego powstaną kolejne 4 pracownie terapeutyczne, kolejne dwie toalety, nowe zaplecze socjalne dla pracowników oraz drogi ewakuacyjne spełniające aktualne przepisy ppoż. W ramach tego etapu zostanie również zaadoptowany ogród na cele terapeutyczne oraz parafialne.

Będzie to ostatni, ale najdroższy etap prac budowlanych w tym miejscu bardzo prosimy o wsparcie naszego projektu poprzez przekazanie ofiary celowej "Ofiara - IV etap rozbudowy" na konto parafii ewangelickiej w Piszu.

Za każdy przekazany dar będziemy bardzo wdzięczny.

Parafia Ewangelicko - Augsburska w Piszu
pl. Daszyńskiego 12A
12-200 Pisz
Warmińsko - Mazurski Bank Spółdzielczy w Piszu
Nr konta: 92 9364 0000 2002 0021 0744 0001
Tytułem: "Ofiara - IV etap rozbudowy"