english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Koncert charytatywny Michała Wiśniewskiego

Koncert na rzecz parafii ewangelickiej w Piszu

16.09.2012

15 września o godz: 19:00 we Wrotach Mazur odbył się koncert charytatywny Michała Wiśniewskiego!


Koncert charytatywny Michała Wiśniewskiego

"To było niesamowite przeżycie" - takie komentarze można było usłyszeć po koncercie Michała Wiśniewskiego oraz Drużyny Wawrzyna. "13 postulatów w sprawie rzeczywistości" zainspirowały słuchaczy do przemyśleń. Znakomita muzyka, znakomite teksty i wyjątkowy wokal zachwyciły słuchaczy.

 

Sala koncertowa we Wrotach Mazur wypełniła się po brzegi zaproszonymi gośćmi, fanami oraz przyjaciółmi Michała Wiśniewskiego. Koncert miał charakter charytatywny na rzecz działalności pomocowej Parafii Ewangelicko - Augsburskiej w Piszu. Na wstępie gości oraz wykonawców przywitał proboszcz piskiej parafii ewangelickiej ks. Marcin Pysz, który przybliżył idee koncertu, ukazując wieloaspektowy charakter działalności charytatywnej parafii luterańskiej w Piszu. Następnie serdecznie podziękował wykonawcom, a w szczególności Michałowi Wiśniewskiemu za otwarte serce oraz gotowość pomocy ludziom potrzebującym.

 

I tak rozpoczął się niesamowity koncert.... Nie da się opisać tych przeżyć. Jedno co warto napisać - warto usłyszeć "13 postulatów w sprawie rzeczywistości"!

 ***

W tym miejscy serdecznie dziękujemy Michałowi Wiśniewskiemu za tak szlachetną inicjatywę. W organizacji koncertu wsparły: Wrota Mazur oraz Piski Dom Kultury - serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również mediom (Gazeta Piska, Tygodnik Piski) za promocję oraz obecność podczas koncertu.