english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Koniec roku szkolnego w Jaworze

Atrakcje końcówki szkoły w jaworskiej parafii

24.06.2013

Niezwykle intensywnie przebiegało zakończenie roku szkolnego w parafii przy kościele Pokoju w Jaworze.


Koniec roku szkolnego w Jaworze

W środę, 19 czerwca tradycyjnie już spotkaliśmy się na rodzinnym pikniku w Jaworskim Ośrodku Sportu „Jawornik”, gdzie rozegraliśmy mecz plażowej piłki nożnej. Oprócz piłki nożnej próbowaliśmy sił w ringo,  w rzutach do celu oraz skokach na skakance.

 

Od środy oczekiwaliśmy już sobotniego wyjazdu na Tropikalną Wyspę do Krausnick k/Berlina. Wyjazd ten możliwy był dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży kartek i ozdób świątecznych, wykonanych przez dzieci i rodziców, a następnie sprzedanych w czasie adwentowych kiermaszy. Część zebranej kwoty przeznaczona została na cele diakonijne, a część na naszą wycieczkę. Wodnym szaleństwom nie było końca. Od rana do wieczora atrakcje słynnej Tropical Islands były do naszej dyspozycji.

 

Mimo zmęczenia i późnego powrotu, w komplecie stawiliśmy się na niedzielnym nabożeństwie, by odebrać zasłużone świadectwa szkolne i dyplomy uczestnictwa w szkółkach niedzielnych (dla najmłodszych). W czasie wyjazdu ustaliliśmy, że w tym roku również będziemy się spotykać na jesiennych zajęciach plastycznych, by wykonać świąteczne ozdoby, z których dochód przekazać chcemy na rehabilitację naszego najmłodszego kolegi chorego na autyzm, a część, na kolejny atrakcyjny wyjazd.

  

uczestniczka