english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Koniec sezonu w Szczyrku

Nabożeństwo dziękczynne w Szczyrku Salmopolu

03.04.2017

W niedzielę, 2 kwietnia br. przy cudownej pogodzie w parafii ewangelickiej w Szczyrku odbyło się nabożeństwo pasyjne, połaczone z  zakończeniem  sezonu narciarskiego.


Koniec sezonu w Szczyrku

Poprzez Słowo Boże, piękne pieśni i modlitwy zakończyliśmy bardzo udany sezon sezon narciarski. Dziękowaliśmy razem z Piotrem Żyłą i jego całą rodziną, z trenerami Janem Szturcem i Mateuszem Wantulokiem oraz uczniami - skoczkami ze Szkoly Mistrzostwa Sportowego ze Szczyrku - Pawłem Wąskiem, Tomkiem Pilchem i Bartkiem Czyżem

 

Wszyscy sportowcy i trenerzy otrzymali upominki z okazji roku jubileuszowego 500 lat Reformacji. Piotr Żyła otrzymał podziękowanie za wyniki i specjalny puchar wykonany na 500 lat Reformacji z kamienia z góry Równica. Od miasta Szczyrk sportowiec otrzymał specjalnego anioła z nartami.

 

Cieszymy się, że po udanym sezonie, które również rozpoczął się od nabożeństwa, na jego koniec udało się nam zorganizować dziękczynne spotkanie ze Słowem Bożem i modlitwą. Będziemy chcieli kontynułować tradycję takich nabożeństw.

 

ks. Jan Byrt