english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Modlitwa i wolontariat dla TE w Dzięgielowie

Wspieraj, jak możesz Tydzień Ewangelizacyjny

29.04.2016

Tegoroczny Tydzień Ewangelizacyjny będzie 67. w historii, rozpocznie się 2. lipca, a zakończy 10.  Główny mówca - Dick Dowsett wybrał już dziewięć tematów na Spotkania ewangelizacyjne w Dzięgielowie (o godz.17.00 dla dorosłych i młodzieży) i pracuje nad nimi. Wszystkie związane są z fragmentami z Ewangelii Jana. Módlmy się, aby Duch Święty dał Dickowi właściwe pomysły, przykłady i słowa, bo przecież doskonale zna każdego z nas, wie najlepiej, czego potrzebujemy i kto będzie tegorocznym słuchaczem.


Modlitwa i wolontariat dla TE w Dzięgielowie

Zanim prace przy Tygodniu zaczną się na pełny gwizdek, czyli w czerwcu, trwają prace związane z planowaniem, tworzeniem programu i wszelkie inne przygotowania. Jest także czas na modlitwę o Tydzień, o wszystkie przygotowania i o to, by praca ta przyniosła plon dla Bożego Królestwa. 

Módlmy się, by Pan poruszał serca ludzi, by chcieli w swoich codziennych modlitwach przynosić przed Jego tron tegoroczny Tydzień, by pomnażała się rzesza wstawienników.

Potrzebne są także konkretne deklaracje ludzi, którzy mogą zostać wolontariuszami na Tygodniu. Aby sprawnie przeprowadzić program potrzebujemy co najmniej 250 wolontariuszy, w tym ok. 75 osób do pomocy przy dzieciach (w trzech grupach wiekowych), a także do grup: technicznej, żywieniowej, zabezpieczenia i innych. Nabór trwa. Spróbuj wygospodarować trochę swojego czasu także do takiego udziału w Tygodniu. Możesz zgłosić się od razu – TUTAJ jest odpowiedni formularz, wybierz, co chciałabyś/chciałbyś robić. 


Módlmy się, by Pan poruszył serca ludzi, w różnym wieku, nie tylko młodych, by chcieli zaangażować się w tę pracę i znaleźli w tej ofercie coś dla siebie.

Koszty Tygodnia przekraczają kwotę 250 tys. zł. Każdego roku musimy zebrać te pieniądze od ludzi, którym zwiastowanie Ewangelii i wzrost Bożego Królestwa leży na sercu. Oznacza to, że te pieniądze pochodzą od nas – ludzi wierzących, bo to my widzimy wartość tego dzieła.

Módlmy się, by Pan poruszył serca wierzących ludzi, byśmy dostrzegli tę potrzebę i chcieli ją wesprzeć. 


Zapraszamy Cię na Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie! Zobacz informacje o opłatach i zgłoszeniach.

 

Zobacz więcej: