english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Nasz Informator ze Szczytna

Kwartalnik parafii w Szczytnie

16.07.2015

„Nasz Informator” to kwartalnik Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Szczytnie, który został powołany do życia 1.09.2014 r. przez ks. Alfreda Borskiego. 


Nasz Informator ze Szczytna

Do tej pory ukazały się już cztery numery, w których łącznie na 256 stronach (810 zdjęć) można prześledzić wszystkie wydarzenia z życia parafii od 1.09.2013 r. 

 

Wersja papierowa (okładki kolorowe, środek czarno-biały) ukazuje się w nakładzie średnio 600 egz., z których ¼ dociera do każdej rodziny ewangelickiej należącej do parafii w Szczytnie oraz filiału w Rańsku.

 

„Nasz Informator” można obejrzeć w wersji całkowicie kolorowej na parafialnej stronie internetowej (www.szczytno.luteranie.pl), która powstała pod koniec marca 2015 r. W zakładce „Informacje > Nasz Informator” można przeglądać wszystkie numery parafialnego czasopisma lub pobrać ich wersję PDF.

 

Serdecznie zapraszamy do wirtualnych odwiedzin naszej parafii, a szczególnie do jej odwiedzenia w drodze na Mazury. Szczególnie warty zwiedzenia jest nasz barokowy kościół w Szczytnie, który w roku 2019 obchodził będzie jubileusz 300-rocznicy istnienia.