english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Nie przegapisz TED 2016!

Zapraszamy na transmisje on-line

04.07.2016

Jeśli nie możesz uczestniczyć osobiście w Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie, możesz zobaczyć i posłuchać spotkań ewangelizacyjnych i wykładów bibijnych w internecie, a potem porozmawiać z duszpasterzem on-line.


Nie przegapisz TED 2016!

Transmisja spotkań ewangelizacyjnych rozpoczyna się o godz. 17.00. To możliwość wysłuchania pieśni w wykonaniu Zespołu CME, osobistego świadectwa wybranej osoby, zwiastowania Dicka Dowsetta oraz modlitwy. 

 

Transmisja wykładów biblijnych zatytułowanych "Był sobie człowiek..." ks. Jana Kurki rozpoczyna się o godz. 11.00.

 

W niedzielę, 10 lipca o godz. 11.00 rozpocznie się transmisja nabożeństwa, a o 17.00 - ostatniego spotkania ewangelizacyjnego.


Codziennie, do 10 lipca w godz. 21.00–22.00 do dyspozycji internautów jest duszpasterz on-line. Można z nim porozmawiać o treści spotkania ewangelizacyjnego, o tym co nas poruszyło, zrodziło jakieś pytania. Wystarczy wejść na www.rozmowa.duszpasterz.pl!

 

Dyżury pełnią:
4.07     ks. Grzegorz Brudny
5.07     ks. Mirosław Czyż
6.07     Urszula Broda
7.07     Krzysztof Różański
8.07     Iwona Holeksy
9.07     Iwona Holeksy
10.07   Iwona Holeksy

Ks. Mirosław Czyż - duchowny, teolog ewangelicki, od sierpnia będzie pełnił służbę duszpasterską w parafii ewangelickiej w Pszczynie.
Krzysztof Maria Różański - teolog ewangelicki, geograf, oficer pokładowy, duszpasterz internetowy, współpracuje z parafią ewangelicką w Białymstoku.
Ks. Grzegorz Brudny - duchowny, teolog ewangelicki, superwizor w procesie kształcenia, pełni służbę duszpasterską w parafii ewangelickiej w Lublinie.
Urszula Broda - filolog, nauczyciel akademicki, coach, duszpasterz poradnictwa psychologiczno-pastoralnego, superwizor w procesie kształcenia.
Iwona Holeksa - teolog ewangelicki, duszpasterz internetowy, terapeuta uzależnień.

 

Wszystkie uwagi i opinie dotyczące transmisji można przesłać na adres: pomoc@cme.org.pl.

 

* * * * *

 

Szczegółowy program 67. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie znajduje się TUTAJ oraz na www.te.cme.org.pl.