english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

N.O.C. = nowa płyta

Nowa płyta zespołu z Piły

24.07.2013

Właśnie ukazała się najnowsza płyta zespołu N.O.C. (Nie opuszczę cię) z parafii w Pile, zatytułowana „Potrzeba nadziei”.


N.O.C. = nowa płyta

Na krążku znajduje się 11 utworów polskich i angielskich, poruszających tematykę religijną, jak i etyczną. Rockowe brzmienie gitar miesza się z delikatnością skrzypiec. Płyta wpisuje się swym repertuarem w obchody „Dekady Lutra”, w szczególności utwór „Wormacja 1521”. Dla sympatyków MMME 2012, które odbyły się rok temu w Poznaniu, został zarejestrowany hymn Mistrzostw „Bieg życia”. Na płycie usłyszymy utwór „Fajne sprawy”, dotykający kwestii zagrożeń wynikających z brania narkotyków.

 

Nowa płyta to połączenie młodości z dojrzałością. Artur Stanilewicz na gitarze, który grał w takich składach jak Krew, Pidżama Porno, znanego jeszcze ze sceny „Jarocina” – w latach 80, oraz Mirek Chojnacki perkusista Jafia Namuel, Allinaz i innych znanych kapel na scenie polskiego rocka i  reagge. Głosem zachwyca nowa wokalista N.O.C. – Klaudia Kaczyńska. Najnowszym członkiem zespołu jest Agata Krzykowska, znakomita skrzypaczka, która nadał N.O.C. inną jakość – delikatność.

 

Na płycie mamy też rapowanie Mateusz Mardasa, flet Łukasz Smołki i pianino Marzena Karolewskiej, (byłych członków n.o.c.), którzy gościnnie zagrali na płycie.