english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Nowa powieść Lidii Czyż już w księgarni

Narodziny perły

05.07.2015

Z autorką można spotkać się osobiście podczas trwającego Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie! 


Nowa powieść Lidii Czyż już w księgarni

PierwszaPierwsza publiczna prezentacja najnowszej powieści Lidii Czyż "Narodziny perły" odbyła się w niedzielę (5 lipca) podczas 66. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie.
Lidia Czyż jest autorką licznych artykułów i opowiadań. Jako powieścipisarka zadebiutowała w 2013 roku powieścią "Mocniejsza niż śmierć", która znalazła także zainteresowanie na rynkach wydawniczych w Niemczech i Czechach (przetłumaczona na język czeski i niemiecki).
 
Nowa, druga powieść Lidii Czyż - „Narodziny perły” została po raz pierwszy publicznie zaprezentowana podczas 66. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie na Śląsku Cieszyńskim, 5 lipca w niedzielę.
 
Narodziny perły to powieść zainspirowana autentyczną historią o Ewie i Adamie, którzy chcieli żyć jak w raju, jednak ich życie zamieniło się w piekło. To książka o miłości, stracie i uzależnieniu. O zmaganiu człowieka z cierpieniem oraz odkrywaniu siebie i Boga, który ze zwykłego ziarnka piasku potrafi stworzyć drogocenną perłę. Powieść przekonuje, że to, co zrobisz ze swoim bólem, zależy od ciebie.
 
Patronat medialny nad książkę przyjęli: e-czasopismo "Warto", Instytut Psychologii Zdrowia Niebieska Linia, Program radiowy Po prostu, Warszawskie Forum Kobiet i Wrocławskie Forum Kobiet.
 
Książka jest dostępna w księgarni "Warto" on-line i w plenerowej księgarni "Warto" na Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie.
 
Wszystko o Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie znajdziesz TU.
 
Książka do nabycia na www.warto.com.pl. publiczna prezentacja najnowszej powieści Lidii Czyż "Narodziny perły" odbyła się w niedzielę (5 lipca) podczas 66. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie.
 
Lidia Czyć jest autorką licznych artykułów i opowiadań debiutowała w 2013 roku powieścią Mocniejsza niż śmierć, która została przetłumaczona na język czeski i niemiecki. Dzisiaj jej druga książka „Narodziny perły” zostanie zaprezentowana na Śląsku w czasie 66. Tygodnia Ewangelizacyjnego (TE) w Dzięgielowie i o godz. 19.00 autorka spotka się z czytelnikami w plenerowej księgarni TE.
 
Narodziny perły to powieść zainspirowana autentyczną historią o Ewie i Adamie, którzy chcieli żyć jak w raju, jednak ich życie zamieniło się w piekło. To książka o miłości, stracie i uzależnieniu. O zmaganiu człowieka z cierpieniem oraz odkrywaniu siebie i Boga, który ze zwykłego ziarnka piasku potrafi stworzyć drogocenną perłę. Druga już powieść autorki oparta na autentycznej historii przekonuje, że to, co zrobisz ze swoim bólem, zależy od ciebie.
 
Patronatem medialnym książkę objęli: e-czasopismo Warto, Instytut Psychologii Zdrowia Niebieska Linia, Program radiowy Po prostu, Warszawskie Forum Kobiet i Wrocławskie Forum Kobiet.
 
Książka do nabycia na www.warto.com.pl.