english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Nowa strona Zwiastuna Ewangelickiego

www.zwiastun.pl

20.03.2020

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony "Zwiastuna Ewangelickiego".


Nowa strona Zwiastuna Ewangelickiego

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nową wersję strony www.zwiastun.pl.
W pierwszej, zamieszczonej tam informacji wyjaśniamy: Od pewnego czasu pracowaliśmy nad nową odsłoną strony internetowej „Zwiastuna Ewangelickiego” – www.zwiastun.pl. Ma ona nowe możliwości prezentacji treści naszego dwutygodnika, a także będzie właściwie współpracować z naszymi prenumeratorami.

Wypadki ostatnich tygodni zmotywowały nas do przyspieszenia końcowego etapu prac. Z datą 22 marca ukazał się 6 tegoroczny numer „Zwiastuna Ewangelickiego”. W standardowym terminie wysłaliśmy wydanie papierowe do parafii wszystkim prenumeratorom. Jednak brak niedzielnych nabożeństw w kościołach utrudni odbiór czasopisma. Z tego powodu postanowiliśmy udostępnić jeszcze nie całkiem gotową stronę, aby teksty z ostatniego numeru były dostępne dla szerszego grona czytelników.

Treść 6 numeru „Zwiastuna Ewangelickiego” można poznać otwierając artykuły w kolejnych rubrykach lub cały numer w formacie pdf – https://www.zwiastun.pl/zwiastuny/zwiastun-ewangelicki-6-2020/. Jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji każdy kontakt z Ewangelią i Kościołem – także przez czasopismo – jest ważny i pomocny w samotności i odosobnieniu.

Strona jest dalej w budowie i z tego powodu przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Każdego dnia będziemy uzupełniać kolejne rubryki i działy. Jeszcze w marcu planujemy udostępnić wszystkie tegoroczne numery czasopisma.

Przez najbliższy miesiąc lub dwa strona będzie całkowicie otwarta dla wszystkich czytelników. Później ogólnodostępne będą teksty informujące o wydarzeniach, a większość artykułów będzie dostępna dla prenumeratorów.

Redakcja „Zwiastuna Ewangelickiego”