english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Szkrabki rozpoczynają zapisy

  Szkrabki rozpoczynają zapisy

  20.03.2013 Informujemy, że od nowego roku (przed)szkolnego swoją działalność rozpoczyna Przedszkole „Szkrabki” prowadzone przez Ewangelickie Towarzystwo Oświatowe w Warszawie. czytaj całość »
 • Bobrek Fashion Street

  Bobrek Fashion Street

  28.11.2013 Pokaz mody – 28 listopada w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu - będzie finałem projektu Bobrek Fashion Street realizowanego przez streetworkerki Centrum Misji i Ewangelizacji. Pięć młodych dziewczyn pragnie zaprezentować efekty swojej trzymiesięcznej pracy nad ubraniami, które z pozoru nie miały w sobie nic wyjątkowego... czytaj całość »
 • Cieszyński chór koncertował w Niemczech

  Cieszyński chór koncertował w Niemczech

  16.03.2013 Dziewięć koncertów w ciągu ośmiodniowego tournee zaprezentował w Niemczech Wyższobramski Chór Kameralny działający przy parafii Ewangelicko-Augburskiej w Cieszynie.  czytaj całość »
 • Kobiety modliły się w Cieszynie

  15.03.2013 Jak w wielu miejscach na świecie, 1 marca 2013 r., w kościele Jezusowym w Cieszynie rozbrzmiało się radosne: bonjour, bonjour, bonjour. czytaj całość »
 • Światowy Dzień Modlitwy w Gołkowicach

  Światowy Dzień Modlitwy w Gołkowicach

  11.03.2013 Światowy Dzień Modlitwy zwany dawniej Światowym Dniem Modlitwy Kobiet, skupia wokół siebie chrześcijanki różnych wyznań.Jest to ruch ekumeniczny o ponad  120-letniej tradycji, zapoczątkowany przez Kościół luterański w Ameryce Północnej w roku 1887. czytaj całość »
 • Senator w Ukcie

  Senator w Ukcie

  11.03.2013 W  czwartek, 7 lutego Ewangelickie Domy Opieki  w Ukcie, prowadzone przez Parafię Ewangelicko-Augsburską w Mikołajkach, odwiedzili niecodzienni goście. czytaj całość »
 • Pisanki ze Szczyrku dla Prezydenta RP

  Pisanki ze Szczyrku dla Prezydenta RP

  11.03.2013 Powoli zaczyna się czas wysyłania życzeń wielkanocnych . Wielkanoc w tym roku jest dośc wcześnie, więc nie ma już na co czekać, jeśli chcemy aby przed Świętami Wielkanocnymi dotarły na miejsce przeznaczenia. czytaj całość »
 • Muzyka cerkiewna u Dietla w Sosnowcu

  Muzyka cerkiewna u Dietla w Sosnowcu

  11.03.2013 W niedzielę, 10 marca br. w kościele ewangelickim św. Jana w Sosnowcu odbył się koncert muzyki cerkiewnej w wykonaniu Męskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją prof. Włodzimierza Wołosiuka. Chór działa przy Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. czytaj całość »