english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Ewangelicy w północnej Wielkopolsce

  Ewangelicy w północnej Wielkopolsce

  07.03.2017

  Dnia 24 lutego br. w Muzeum Regionalnym im. W. Dutkiewicz w Rogoźnie odbyło się otwarcie wystawy pt: „500 lat Reformacji. Ewangelicyzm w Północnej Wielkopolsce”. czytaj całość »

 • Wolontariat w szkole...

  Wolontariat w szkole...

  05.03.2017 Centrum Misji i Ewangelizacji zaprasza osoby powyżej 18 roku życia do odbycia wolontariatu w Placówce Wsparcia Dziennego w formie pracy podwórkowej w bytomskich dzielnicach Bobrek, Karb i Rozbark. czytaj całość »
 • Skoczek w Wisły z medalem MŚ

  Skoczek w Wisły z medalem MŚ

  04.03.2017 W Lahti, na mistrzostwach świata w skokach narciarskich brązowy medal zdobył Piotr Żyła. czytaj całość »
 • Nowa winda w Arce

  Nowa winda w Arce

  07.03.2017

  W piątek, 24 lutego br. mieszkańcy Ewangelickiego Domu Opieki Arka oraz podopieczni znajdującego się w tym samym budynku Środowiskowego Domu Samopomocy przeżywali doniosłe wydarzenie – po prawie dwóch miesiącach prac została oddana do użytku nowa winda zamontowana w miejscu starej, działającej od początku istnienia ośrodka. czytaj całość »

 • Razem dla Aleppo

  Razem dla Aleppo

  04.03.2017

  Biskup Waldemar Pytel, zwierzchnik Diecezji Wrocławskiej znalazł się wśród sygnatariuszy podpisanego 2 marca br. apelu o pomoc dla szpitala w Aleppo. czytaj całość »

 • Ks. Kornel Undas Mikołowianinem Roku 2016

  Ks. Kornel Undas Mikołowianinem Roku 2016

  27.02.2017

  W dniu 25 lutego br. podczas uroczystej 20. gali w hali MOSiR-u w Mikołowie uhonorowano ks. proboszcza Kornela Undasa statuetką Mikołowianina Roku 2016 w kategorii Społecznik Roku. Laudację wygłosił prowadzący galę, a statuetkę - rycerza wręczył przewodniczący Rady Miasta Mikołów Michał Rupik. czytaj całość »

 • Wybrano proboszcza we Wrocławiu

  Wybrano proboszcza we Wrocławiu

  27.02.2017

  Ks. Marcin Orawski został wybrany na proboszcza wrocławskiej parafii Opatrzności Bożej. Wybory odbyły się w niedzielę 26 lutego 2017 r. podczas sprawozdawczo-wyborczego Zgromadzenia Parafialnego. czytaj całość »

 • Szukamy wychowawców podwórkowych!

  Szukamy wychowawców podwórkowych!

  26.02.2017 Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP poszukuje pracowników na stanowisko WYCHOWAWCA PODWÓRKOWY (streetworker) do realizacji programu Szkoła Mobilna w ramach projektu „Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej”. Projekt jest realizowany w Bytomiu. czytaj całość »