english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Uwielbiająco w Lędzinach Hołdunowie

  Uwielbiająco w Lędzinach Hołdunowie

  25.02.2017

  W kościele Św. Trójcy w Lędzinach Hołdunowie pod Katowicami odbył się 24 lutego br. pierwszy Wieczór Chwały. czytaj całość »

 • Diecezjalny Zjazd Konfirmantów

  Diecezjalny Zjazd Konfirmantów

  25.02.2017 Grupa ponad blisko 350 konfirmantów spotkała się w ostatnią sobotę lutego w Drogomyślu na pierwszym Diecezjalnym Zjeździe Konfirmantów.  czytaj całość »
 • Kościół Św. Trójcy w logotypie

  Kościół Św. Trójcy w logotypie

  22.02.2017

  Międzynarodowy Projekt Naukowy „Protestanckie budownictwo kościelne XVI – XVIII wieku w Europie” realizowany przez Zespół pod kierunkiem prof. Jana Harasimowicza (Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych, Instytut Historii Sztuki, Zakład Historii Sztuki Renesansu i Reformacji Uniwersytetu Wrocławskiego) przyjął za swoje logo bryłę kościoła ewangelicko-augsburskiego Świętej Trójcy w Warszawie.  czytaj całość »

 • Propozycje CME na lato 2017

  Propozycje CME na lato 2017

  16.02.2017 Wybierz bezpieczny i mądry wypoczynek, otwórz się na nowe – wykorzystaj czas i osobiście doświadcz, co znaczy być razem. Centrum Misji i Ewangelizacji stawia na zdrowie, wzrost i rozwój – z myślą o takim wypoczynku powstała letnia oferta.
  Również dlatego trzymamy się niezmiennie naszej „żelaznej” zasady, która obowiązuje na wszystkich imprezach, czyli zakazu picia alkoholu, zażywania środków odurzających i palenia tytoniu.
  czytaj całość »
 • Poszukiwana osoba do pracy

  Poszukiwana osoba do pracy

  16.02.2017 Centrum Misji i Ewangelizacji poszukuje osoby do pracy w dziale technicznym. czytaj całość »
 • Akcja zakończona sukcesem

  Akcja zakończona sukcesem

  13.02.2017 Chrześcijański szpital w Asuanie, w Egipcie, którym pracuje Anna Pinkas, pielęgniarka Centrum Misji i Ewangelizacji, otrzyma kolejne finansowe wsparcie z Polski.  Dzięki akcji "Życie to oddech" darczyńcy przekazali 11.312 złotych! Pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie Oddziału Intensywnej Terapii i bloku operacyjnego w egipskim szpitalu.  czytaj całość »
 • Bytomscy streetworkerzy realizują nowy projekt

  Bytomscy streetworkerzy realizują nowy projekt

  11.02.2017 Grupa Pedagogów Ulicy UNO rozpoczęła realizację nowego projektu pod nazwą "Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej”. czytaj całość »
 • Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

  Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

  11.02.2017 Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP czwarty rok z kolei otrzymało dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości na prowadzenie Ośrodków Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem (OPOPP). czytaj całość »