english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Fajny! obóz młodzieżowy

  Fajny! obóz młodzieżowy

  09.02.2017 Niezwykli ludzie z całej Polski plus warsztaty, rozgrywki sportowe, spływ kajakowy, paintball, wspólny śpiew, rozmowy na luźne i poważne tematy. Obóz z Centrum Misji i Ewangelizacji to niezapomniana przygoda – zapytajcie tych, co byli... a poźniej przekonajcie się sami! czytaj całość »
 • Rondo Reformacji w Pile

  Rondo Reformacji w Pile

  06.02.2017

  Ostatniego dnia stycznia Rada Miasta Piły uchwaliła nadać rondu na skrzeżywaniu ulic Mickiewicza i Wyspiańskiego w Pile nazwę Rondo Reformacji. czytaj całość »

 • Ks. Robert Sitarek odznaczony

  Ks. Robert Sitarek odznaczony

  06.02.2017

  W dniu 2 lutego 2017 r. w Auli Ewangelickiego Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra we Wrocławiu dr Adam Bodnar - Rzecznik Praw Obywatelskich dokonał uroczystego wręczenia odznaki honorowej Rzecznika Praw Obywatelskich „ZA ZASŁUGI DLA OCHRONY PRAW CZŁOWIEKA”
  ks. Robertowi Sitarkowi. czytaj całość »

 • Ferie z Jezusem

  Ferie z Jezusem

  31.01.2017 Tak spędziły ferie zimowe dzieci w parafii ewangelickiej w Szczyrku. czytaj całość »
 • Niezwykli ludzie, niezwykły obóz

  Niezwykli ludzie, niezwykły obóz

  28.01.2017 Jak przebiegał Chrześcijański Obóz Towarzyski 2017 w Wiśle Czarnem, czyli nasz sposób na zimowe ferie można przekonać się czytając relacje jego uczestników. Zapraszamy do lektury! czytaj całość »
 • 95 zespołu N.O.C

  95 zespołu N.O.C

  26.01.2017

  Z okazji 500 lat Reformacji, zespół N.O.C. działając przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Pile, nakręcił teledysk zatytułowany „95”, który promuje najnowszą płytę zespołu mająca się ukazać w tym roku. czytaj całość »

 • Święteczno-noworocznie w Jaworniku

  Święteczno-noworocznie w Jaworniku

  26.01.2017

  W dniach od 22 grudnia 2016 r. do 2 stycznia 2017 r. w parafii w Wiśle Jaworniku już po raz 21. odbywały się wczasy świąteczno - noworoczne dla osób samotnych i czujących się samotnymi.  czytaj całość »

 • Centralne nabożeństwo ekumeniczne

  Centralne nabożeństwo ekumeniczne

  22.01.2017

  W rzymskokatolickiej katedrze diecezji warszawsko-praskiej wierni i duchowni z różnych kościołów chrześcijańskich wzięli udział w centralnym nabożeństwie Tygodnia Ekumenicznego, którego celem jest pojednanie wszystkich chrześcijan. czytaj całość »