english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Wisła ma wyremontowany kościół

  Wisła ma wyremontowany kościół

  13.09.2016

  Kilka lat temu Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle wyremontowała elewację kościoła ap. Piotra i Pawła, a teraz budowla doczekała się kompleksowego remontu wnętrza.  czytaj całość »

 • Strażackie nabożeństwo w amfiteatrze

  Strażackie nabożeństwo w amfiteatrze

  06.09.2016 W dniach 2-4 września 2016 r. Wisła gościła najlepszych strażaków młodego pokolenia, którzy uczestniczyli w ogólnopolskich zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP.   czytaj całość »
 • Wisła w nowej internetowej szacie

  Wisła w nowej internetowej szacie

  06.09.2016 Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle ma nową stronę internetową, której celem jest pokazanie bogatego życia parafii.  czytaj całość »
 • TVP w leśnym kościele

  TVP w leśnym kościele

  06.09.2016 W słoneczne sierpniowe przedpołudnie leśny kościół przy kamieniu „na Bukowej” znów zapełnił się wiernymi. Ewangelicy po raz kolejny wspominali dawne dzieje. czytaj całość »
 • Szczyrk nad morzem

  Szczyrk nad morzem

  03.09.2016

  Parafia ewangelicka w Szczyrku na koniec wakacji zorganizowała wycieczkę parafialną dla rodzin. Wiodła ona plażami Morza Bałtyckiego. czytaj całość »

 • Warsztaty organowe na Dolnym Śląsku

  Warsztaty organowe na Dolnym Śląsku

  02.09.2016

  W dniu 27 sierpnia br. odbyły się kolejne warsztaty dla organistów i muzyków kościelnych. Tym razem tak jak zapowiadaliśmy miały one charakter wycieczki połączonej z nauką i koncertem. Warsztaty odbyły się na terenie Dolnego Śląska. czytaj całość »

 • Dla dzieci ulicy i nie tylko

  Dla dzieci ulicy i nie tylko

  25.08.2016 Wakacje dobiegają końca, a więc za nami także Festiwal Zabawy dla dzieci z Bobrka i Rozbarku - dzielnic Bytomia, w których pracują streetworkerzy Centrum Misji i Ewangelizacji. Na Bobrku w pierwszym dniu w zabawach uczestniczyło aż 126 dzieci, w drugim - jeszcze więcej - 138 osób! czytaj całość »
 • Figa czy figa z makiem?

  Figa czy figa z makiem?

  22.08.2016 Figa czy figa z makiem? - to hasło Śnidania dla kobiet w Świętochłowicach - 22 października w godz. 10.00–13.30. Serdecznie zapraszamy, bo... Jeśli we mnie trwać będziecie i słowa moja trwać w was będą, proście o cokolwiek byście chcieli, stanie się wam. Ewangelia Jana 15, 7 czytaj całość »