english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Sezon otwarty

  Sezon otwarty

  29.04.2016

  W niedzielę, 24 kwietnia br. w iście zimowej scenerii w szczyrku odbyło się Ekumeniczne Modlitewne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2016. czytaj całość »

 • Święto w Nowej Rudzie

  Święto w Nowej Rudzie

  28.04.2016

  W wigilię niedzieli Cantate, 23 kwietnia br., pieśnią i modlitwą wielbiliśmy Pana, dziękując Mu za opiekę nad ambitnym dziełem odremontowania uzyskanych pomieszczeń oraz kaplicy filiału wałbrzyskiej parafii w Nowej Rudzie. czytaj całość »

 • Prezentacja w Sopocie

  Prezentacja w Sopocie

  28.04.2016

  24 kwietnia 2016 w sopockim kościele Zbawiciela, po niedzielnym nabożeństwie, miała miejsce prezentacja książki pt. Na początku był Chrystus, która powstała w rezultacie trzydniowych rozmów, jakie odbyły się w krakowskiej Kurii Biskupiej w sierpniu ubiegłego roku. czytaj całość »

 • Koniec procesów w sprawie tzw. serka wolskiego

  Koniec procesów w sprawie tzw. serka wolskiego

  28.04.2016

  Sąd Apelacyjny w Warszawie zakończył w dniu 19 kwietnia 2016 r. postępowanie karne w tzw. sprawie „serka wolskiego”. W związku z powyższym przedstawiamy komunikat Rady Parafialnej Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Św. Trójcy w Warszawie, wydany po zakończeniu postępowania sądowego. czytaj całość »

 • Nabożeństwo w urodziny ks. Herbergera

  Nabożeństwo w urodziny ks. Herbergera

  26.04.2016

  21 kwietnia 2016 roku na Staromiejskim Cmentarzu Ewangelickim we Wschowie odbyło się nabożeństwo Słowa Bożego z okazji 454. urodzin ks. Valeriusa Herbergera, jednego z czołowych postaci europejskiego luteranizmu przełomu XVI i XVII wieku, duszpasterza królewskiego miasta Wschowy i budowniczego Ewangelickiego Kościoła Żłóbka Chrystusa (Kripplein Christi). czytaj całość »

 • Ekumenicznie w klasztorze Benedyktynów w Lubiniu
 • Zrób drakę!

  Zrób drakę!

  25.04.2016 Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 15 lat z bytomskich świetlic środowiskowych oraz odbiorców programów streetworkerskich. Celem konkursu jest rozwój wrażliwości dzieci na kwestie związane z recyklingiem, pobudzenie wyobraźni oraz wsparcie talentów artystycznych poprzez samodzielne wykonanie zabawki DRAKI z materiałów nadających się do recyklingu. czytaj całość »
 • Nowa strona tomaszowskiej parafii

  Nowa strona tomaszowskiej parafii

  23.04.2016 Parafia w Tomaszowie Mazowieckim zaprezentowała swoją nową witrynę internetową. czytaj całość »