english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Sportowcy z Wigilijnymi Świecami

  Sportowcy z Wigilijnymi Świecami

  13.12.2015

  Podczas treningu na skoczni w Wiśle Malince ks. jan Byrt odwiedził swoich byłych uczniów z lekcji religii ze Szkoły Sportów Zimowych ze Szczyrku - mistrzów Polski Adama Cieślara z Wisły i Pawła Słowioka,  też z Wisły. czytaj całość »

 • Pomoc dla uchodźców przekazana

  Pomoc dla uchodźców przekazana

  09.12.2015 W Parafii Ewangelicko-Augsburskiej św. Trójcy w Warszawie zakończyła się zbiórka rzeczy dla uchodźców. Pierwsza część darów została już przekazana do Chorwacji. czytaj całość »
 • Kolejny numer kwartalnika Luteranin

  Kolejny numer kwartalnika Luteranin

  12.12.2015 W drugą niedzielę Adwentu ukazał się nowy numer wiślańskiego kwartalnika „Luteranin”. Tym razem głównym tematem jest ewangelickie podejście do obrazu.  czytaj całość »
 • Kolacja dla małżeństw w Gliwicach

  Kolacja dla małżeństw w Gliwicach

  11.12.2015

  20 listopada w Hotelu Mikulski odbyła się uroczysta kolacja dla małżeństw. Gośćmi specjalnymi wieczoru byli Aleksandra Błahut-Kowalczyk i Zbigniew Kowalczyk. czytaj całość »

 • Adwentowo w domu

  Adwentowo w domu

  08.12.2015 W drugą niedzielę Adwentu przeżyliśmy w naszej parafii Domowy Adwent.  czytaj całość »
 • Szwedzkie dni w Warszawie

  Szwedzkie dni w Warszawie

  08.12.2015

  4 grudnia br. w wypełnionym po brzegi kościele ewangelicko-augsburskim Świętej Trójcy w Warszawie odbył sięuroczysty koncert z okazji szwedzkiego Dnia św. Łucji. Podobnie jak w minionym roku koncert zorganizowała Ambasada Szwecji w Warszawie, Parafia Katedralna w Uppsali oraz Parafia Świętej Trójcy w Warszawie.  czytaj całość »

 • Spotkanie pań w Pszczynie

  Spotkanie pań w Pszczynie

  26.11.2015 Panie z trzech miast spotkały się w sali parafialnej w Pszczynie w piątek 20 listopada. To kontynuacja szerokiej współpracy różnych kół pań.  czytaj całość »
 • Przewodnicy w Sosnowcu

  Przewodnicy w Sosnowcu

  25.11.2015

  W sobotę, 21 listopada br. w kościele w Sosnowcu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Tego dnia odbyło się uroczyste nabożeństwo dziękczynne z okazji okrągłego jubileuszu 60-lecia Klubu Przewodników przy oddziale PTTK w Sosnowcu. czytaj całość »