english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Święto Wojska Polskiego w woj. śląskim

  Święto Wojska Polskiego w woj. śląskim

  13.08.2014 W sobotę, 9 sierpnia br. odbyły się w Sosnowcu wojewódzkie obchody Święta Wojska Polskiego, połączone z obchodami stulecia Legionów Polskich w Zagłębiu Dąbrowskim. czytaj całość »
 • Friends are friends forever

  Friends are friends forever

  11.08.2014 Przyjaciele są nimi na zawsze – refren pieśni napisanej przez Michaela W. Smitha bardzo dobrze pasuje do opisu czasu, który obozowicze spędzili wraz z opiekunami w trakcie Jawornik English Camp 2014. Po raz kolejny zawiązały się nowe przyjaźnie, a ci, którzy znali się z poprzednich lat, ponownie mieli okazję przeżyć wyjątkowych 10 dni. czytaj całość »
 • N.O.C. na Woodstocku

  N.O.C. na Woodstocku

  08.08.2014  W ubiegły roku wsparciem duchowym Woodstock`owiczów  zajmowała się piątka wolontariuszy Centrum Misji i Ewangelizacji (CME), która pomagała w wiosce motocyklowej podczas Przystanku Woodstock. czytaj całość »
 • Kolejne piłki przed nabożeństwem

  Kolejne piłki przed nabożeństwem

  07.08.2014 Do parafii w Szczyrku dotarły kolejne piłki! czytaj całość »
 • Festiwal Zabawy

  Festiwal Zabawy

  07.08.2014 Już po raz trzeci w Bytomiu na Bobrku i po raz pierwszy na Rozbarku Grupa Pedagogów Ulicy UNO Centrum Misji i Ewangelizacji organizuje Festiwal Zabawy. Zapraszamy do współpracy! Podziel się swoimi talentami z dziećmi! czytaj całość »
 • Mazurski TDN

  Mazurski TDN

  01.08.2014 Od kilku lat parafia mikołajska organizuje wakacyjne zajęcia dla dzieci w formie półkolonii – Tygodnie Dobrej Nowiny. Zajęcia prowadzą zwykle goście – przykładowo dwa lata temu była grupa, która przyjechała do nas aż ze Stanów Zjednoczonych. czytaj całość »
 • Amerykanie po raz kolejny w Koszalinie

  Amerykanie po raz kolejny w Koszalinie

  29.07.2014 W dniach 21-25 lipca 2014 r. z inicjatywy i pod patronatem Diakonii Koszalin odbywały się w Koszalinie półkolonie biblijno-językowe „Bible English Camp 2014”. czytaj całość »
 • Sosnowiec przedstawia ewangelików

  Sosnowiec przedstawia ewangelików

  28.07.2014 W piątek 25 lipca odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Sosnowieckie Sacrum: Kościół Ewangelicko-Augsburski” w Zamku Sieleckim w Sosnowcu.  czytaj całość »