english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • I Dni Gizewiusza w Ostródzie

  I Dni Gizewiusza w Ostródzie

  31.05.2014 W dniach 16-28 maja odbył się w Ostródzie cykl wydarzeń edukacyjno-kulturalnych mających na celu przybliżenie sylwetki ks. Gustawa Gizewiusza oraz tradycji i historii tamtejszych ewangelików. czytaj całość »
 • Nowe centrum parafialne w Drogomyślu

  Nowe centrum parafialne w Drogomyślu

  30.05.2014 W niedzielę, 25 maja br. w Drogomyślu na Śląsku Cieszyńskim zostało otwarte nowe centrum parafialne. czytaj całość »
 • Dzień Dziecka na... ulicy

  Dzień Dziecka na... ulicy

  30.05.2014 Dziecko na ulicy to dziecko, które większość czasu spędza w środowisku ulicznym, gdzie stara się zaspokoić swoje podstawowe potrzeby. Dzień Dziecka jest dla wszystkich dzieci, również takich.  Właśnie dla nich codziennie pracują pedagodzy ulicy Centrum Misji i Ewangelizacji. W niedzielę, 1 czerwca przygotowali dla nich zabawy i poczęstunek. czytaj całość »
 • Ambasador Norwegii w Kościele Pokoju

  Ambasador Norwegii w Kościele Pokoju

  22.05.2014 - Jestem dumny, że mój kraj będzie miał udział w renowacji tej niezwykłej świątyni, która jest skarbem całej ludzkości – stwierdził Ambasador Królestwa Norwegii. Karsten Klepsvik odwiedził 9 maja br. świdnicki Kościół Pokoju i nie krył, że drewniany obiekt wraz z całym otoczeniem zrobił na nim ogromne wrażenie. Wizyta związana jest z wielomilionową dotacją, przyznaną parafii ewangelicko-augsburskiej m.in. z tzw. mechanizmu norweskiego. czytaj całość »
 • Jubilate Deo śpiewał u Dietla

  Jubilate Deo śpiewał u Dietla

  11.05.2014 Na początek tegorocznego cyklu "Muzyka u Dietla" w kościele ewangelickim w Sosnowcu chór mieszany Jubilate Deo z Mysłowic dał koncert pod tytułem "Muzyka wielu kultur". czytaj całość »
 • Konferencja Delegatek Kół Pań

  Konferencja Delegatek Kół Pań

  11.05.2014 W sobotę, 10 maja 2014 r. w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Białej (Bielsko-Biała) odbyła się organizowana corocznie przez Diecezjalną Komisję Kobiet Diecezji Cieszyńskiej Konferencja Delegatek Kół Pań. czytaj całość »
 • Historia Słowa Bożego

  Historia Słowa Bożego

  06.05.2014 Zapraszamy do zwiedzania w Katowicach interaktywnej wystawy biblijnej „Historia Słowa Bożego”, przygotowanej w ramach Ekumenicznych Dni Biblii. czytaj całość »
 • Pasyjny koncert charytatywny w Gliwicach

  Pasyjny koncert charytatywny w Gliwicach

  05.05.2014

  7 kwietnia 2014 r., czyli w Wielki Czwartek o godz.18.00, w ewangelickim kościele Zbawiciela, odbył się "Pasyjny Koncert Charytatywny dla Aneczki".  czytaj całość »