english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Jak stać się lepszym ojcem

  Jak stać się lepszym ojcem

  27.12.2013 Warsztaty „7 sekretów ojcostwa”, które odbyły się w dniach 20–21 grudnia w parafii w Dzięgielowie, zgromadziły kilkunastu mężczyzn, którzy przybyli z bliska i daleka, aby przez dwa dni wspólnie poszukiwać sposobów na to, jak stać się lepszym ojcem. czytaj całość »
 • Świąteczne spotkanie ubogich i bezdomnych

  Świąteczne spotkanie ubogich i bezdomnych

  27.12.2013 Dnia 23 grudnia br. w Bielsku-Białej odbyło się świąteczne spotkanie dla ubogich i bezdomnych z powiatu bielskiego. czytaj całość »
 • Panie z Żor i Warszawic na wigilii w Studzionce

  Panie z Żor i Warszawic na wigilii w Studzionce

  23.12.2013 W piątek, 20 grudnia br. w Studzionce koło Pszczyny miała miejsce międzyparafialna wigilia kół pań z parafii Studzionka, Żory, Warszowice oraz Golasowice. czytaj całość »
 • Radosne oczekiwanie w Koszalinie

  Radosne oczekiwanie w Koszalinie

  17.12.2013 "Hej radości co nie miara daje nam w Chrystusa wiara...". Adwent to radosne oczekiwanie na narodziny Jezusa Chrystusa i takie właśnie były spotkania adwentowe w koszalińskiej parafii. czytaj całość »
 • Kiermasz adwentowy w Kluczborku

  Kiermasz adwentowy w Kluczborku

  15.12.2013 Druga Niedziela Adwentu to tradycyjnie dla kluczborskiej parafii czas kiermaszu adwentowego, który połącozny jest z adwentowym poczęstunkiem. czytaj całość »
 • O aniołach w Dzięgielowie

  O aniołach w Dzięgielowie

  15.12.2013 W cieniu Bożych piór - to temat XXI śniadania dla kobiet, jakie odbyło się w sobotę, 30 listopada 2013 roku w parafii w Dzięgielowie. czytaj całość »
 • Adwent w sercach dzieci

  Adwent w sercach dzieci

  07.12.2013 W pierwszą niedzielę adwentu artystyczny Duet SU Centrum Misji i Ewangelizacji zagrał przed liczną publicznością dziecięcą w Goleszowie.  Występ został przygotowany specjalnie na to przedświąteczne spotkanie, które stało się już tradycją goleszowskiej parafii. czytaj całość »
 • Słowa pewne i prawdziwe

  Słowa pewne i prawdziwe

  05.12.2013 "Napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe" (Obj 21, 5) - to hasło nowej akcji ewangelizacyjnej ks. Jana Byrta z parafii w Szczyrku Salmopolu. Projekt polega na przesyłaniu znajomym kartek świątecznych z własnoręcznie zapisanymi słowami Ewangelii o narodzeniu Jezusa Chrystusa. Jako pierwsi w dzieło włączyli się skoczkowie narciarscy Adam Małysz i Piotr Żyła oraz ich trener Jan Szturc. czytaj całość »